Tl-Wr841N nie działa po podłączeniu do komputera

Witam
Ostatnio zakupiłem router TL-WR841N gdy go podłącze do komputera nie mam dostępu do internetu dodam że internet jest radiowy nie mam modemu adsl (nie znam sie na tym ) a gość w punkcie sprzedaży powiedział że ten nada sie na internet radiowy gdy próbuje go skonfigurować za pomocą dostarczonej płyty Pojawia sie "Brak dostępu do sieci

Trochę za mało informacji podałeś w swoim poście!? Co to za dostawca internetu? Czy coś konfigurowałeś? Tu masz podstawową konfigurację -

Dostawcą Jest System X taka mała spółka działająca na podkarpaciu

To też nic jeszcze nie mówi :frowning: Jak dokładnie masz dostarczony ten internet do mieszkania? Jakie złącze w komputerze? Masz jakiś login i hasło do usługi? Więcej szczegółów!

tak Mam hasło internet jest dostarczany za pomocą PPPoE tak internet jest dostarczany przewodowo do domu nie wiem jakie mam złącze Wydaje mi się że Standardowe przepraszam że tak mało szczegółów ja jestem nowy w tym temacie

Czyli kabel od dostawcy (jeżeli jest RJ45) łączysz do portu WAN routera (niebieski) i konfigurujesz port WAN jako PPPoE -

Tak właśnie tak robie

Możliwe że musisz jeszcze zrobić MAC Clone z komputera na którym masz dostęp do internetu (kopiujesz adres fizyczny mac).

tak też robie Mam jedno Pytanie Jak podłącze Router do komputera i go nie z konfiguruje będę miał internet na komputerze

Raczej nie bo domyślnie router ustawiony jest jako Dynamic IP. Daj może obrazek ze statusu routera po konfiguracji z PPPoE i obrazek z ipconfig /all kiedy korzystasz z internetu bez routera -

Heh podłączyłem skonfigurowałem i teraz nie działa Wi-Fi
a internet na komputerze mam
Podłączyłem zrobiłem to co trzeba na komputerze mam dostęp do internetu a nie mam wifi a dokładniej wchodze na tablecie w sieć wpisuje hasło pisze że połączyło wchodzę w internet i nie ma
Nie piszemy postu pod postem. Do tego służy przycisk Modyfikuj - Administrator

Musisz brać pod uwagę że nie widzę twojej konfiguracji routera :wink: Więc nie wiem co masz ustawione na routerze.