TL-WR841N+Corecess3942 - Dialog, Wifi przestaje działać

Kablowo problem też występuje? Zainstaluj inSSIDer-a i daj obrazki z zakładki NETWORKS.

Kablowo jak już wcześniej pisałem zero problemów, po weekendzie postaram się dać screeny z inssidera

Zmieniałeś kanały nadawania w TP-Linku? Modem od dostawcy posiada wifi?

Zmieniałem kanały, modem od dostawcy nie posiada wifi.
Screen z inSSIDera przy działającym wifi, wrzucę po awarii jak tylko nastapi.

Po awari to samo z tego co widzę

Tylko co znaczy awaria? W tym czasie po kablu masz cały czas dostęp do internetu? Tylko wifi stwarza problem?
Może zrób prosty test z ping-ami wtedy sprawdzimy gdzie szukać problemu:

Pisałem to wszystko w 1 poście, internet po kablu dalej działa. Wifi w pewnym momencie (najczęściej po podłączeniu innego urządzenia do wifi) przestaje działać i nie da rady się z nim połączyć.
W takim razie czekam na następny pad i lece z pingami

C:\Users\folcw_000>ping 192.168.0.1
Pinging 192.168.0.1 with 32 bytes of data:
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.
Ping statistics for 192.168.0.1:
    Packets: Sent = 4, Received = 0, Lost = 4 (100% loss),
C:\Users\folcw_000>ping 8.8.8.8
Pinging 8.8.8.8 with 32 bytes of data:
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.
Reply from 192.168.0.101: Destination host unreachable.

Czyli samo połączenie bezprzewodowe z routerem robi problem. Próbowałeś (testowo oczywiście) dopisać adresację na stałe do karty sieciowej i wtedy spróbować stabilności połączenia? Problemy jak sądzę masz nie tylko na tym komputerze?

Problem występuje na każdym urządzeniu, tak jakby router nie ogarniał przydzielenia nowego adresu/ip

Próbowałeś z tą adresacją na stałe?

Nie próbowałem, jak to wykonać?

Po prostu dopisać adresację do karty sieciowej (IP, maska, brama i DNS).

W protokole 4 czy 6?

Oczywiście że IPv4.

Sieć niezidentyfikowana i nie chce połączyć. Nie mam kompletnie pomysłu co się dzieje, od nie dawno w mieszkaniu działają 3 lapki i sytuacja robi się krytyczna, awaria nastepuje nawet parę razy an godzinę.

Sama konfiguracja Wireless Settings i Wireless Security jak wygląda?

Wireless settings jest trochę wyżej w wątku. Dziwnie to wygląda jakby router nie ogarniał nowych połaczęń, oczywiście na kablu dalej net działa.

Próbowałeś testowo konfiguracji radia w 11b+g? Z samym połaczeniem internetowym nic się nie dzieje?

W konfiguracji 11bg wszystko działa poprawnie Oo