TL-WR743ND + 2xWA500g pod nc+

Tak robilem wg instrukcji znajdowalem sie z WR i ja zatwierdzalem,dzieki koledzy dzis ale juz mi sie wszystko myli jutro z rana siade ze swieżym spojrzeniem i od nowa skonfiguruje moze gdzies robilem bład.Pozdr

Do jutra. Pozdrawiam.

Witam gdzieś wczoraj robiłem błąd i nie robiłem Reboot na jednym telewizorze już działa:) zaprogramowalem właśnie drugi WA tak samo i juz działają 2 tv .Kilka razy robiłem test przez dekoder nc z połączeniem i wszystko działa Dzięki Panowie jesteście wielcy!!!! bez was nie ruszyłbym tego tematu........a nka jeszcze nie dzwoniła .Zastanawiam się dlaczego przy połączeniu z BOA nikt nie proponuje żeby zacząć od konfiguracjii roueterów z ustawień fabrycznych na właściwe WiFi? wiedzą tylko jak zaprogramować dekodery a jeżeli chodzi o routery trzeba czekać na kontakt z informatykiem.

Na to jest proste rozwiązanie, ludzie siedzący na infolinii i obsługujący klientów nie mają zielonego pojęcia o konfiguracji sieci czy urządzeń wchodzących w skład takiej sieci.
Jeżeli temat rozwiązany proszę zamknij wątek. W razie problemów zapraszamy ponownie do nas na forum.

Klikasz pomógł i temat do zamknięcia. Pozdrawiamy.