TL-WR743ND + 2xWA500g pod nc+

Dokładnie tak ja od 8 rano nie dałem rady ,tyle przed kompem siedzialem tylko za mlodych lat.........

Tak polączony przez port Lan a mam
Client Router

WR nie może mieć ustawionego Clienta. Musi być ustawione AP Router.

No i już pierwszy zonk, powinno być AP Router żebyś mógł do czego podłączyć pozostałe dwa urządzenia. Nazwij jakoś sieć w Wiereless Settings (np. dekoder)

AP Router nie mam ale ma tak :
Client Router
Router
Repeater (Range Extender)
Bridge with AP
Client

Jak pisałem wcześniej Client ustawiasz na WA.

Przemek przemyśl to!?

Router
APRouter = Router Tak aby WR743ND rozgłaszał sieć (SSID) która będzie widoczna na WA500g w trybie client (Operation Mode - AP i konfiguracja Wireless jako Client).

Jeżeli na WR ma ustawione na Router to aby połączyć się radiowo do WA to jak ma mieć je ustawione? Chyba jako Client? Zonk w pisowni :wink:

Dokładnie tak. Z tego co pamiętam na WA500g chyba nie ma WISP-a.

Dokładnie nie ma, są tylko opcje AP, Client, Repeater, Bridge. I tak pisałem już wcześniej o ustawieniach Clienta.

Czyli ustawic na Client -ostatnia pozycja/Acting as a "Wireless Adapter" to connect your wired devices (e.g Xbox/PS3) to a wireless network.

Patrz #5. Tam napisałem jak ma być ustawiony WA. WR pisaliśmy przed chwilą jak ma być ustawiony.

Wa na Client i o WR na Client teraz zrozumielam ze ma byc czy inaczej bo juz sie gubie?

Kolego WR jako router główny ma być ustawiony w opcji AP Router. Jest ona dostępna w zakładce Operation Mode. WA masz mieć ustawionego w trybie Client. Jasne.

AP Router nie mam takiej zakladki pisalem wczesniej jakie sa czyli:
1.Client Router
2.Router
3.Repeater
4.Bridge with AP
5.Client
to ktory ma byc numer?

Numer 2, to chyba jasne.

Wybrane Nr 2 i nie dziala dalej............

Save i reboot zrobiłeś? Wszystko masz ustawione tak jak pisaliśmy? WA wykrywa sieć wifi z WR-a?

Save zrobilem a jak sie robi Reboot? jak sprawdzic czy WA wykrywa siec z WR?

Reboot robisz poprzez zakładkę Reboot jak takową masz. Jest ona dostepna po rozwinięciu zakładki System Tools. Zakładka Wireless w WA po zaznaczeniu opcji Client i dajesz przycisk na dole Survey- Szukaj. Powinna pojawić się nazwa sieci z WR-a. Klikasz Conect.