TL-WR740n - Brak Internetu

Witam, potrzebna mi wasza pomoc, posiadam router TL-WR740n i trace na nim co jakis czas internet. Podczas połaczenia wi-fi jednej, max 2 osob wszystko jest w miare ok, problem zaczyna sie gdy do routera podlaczonych jest 3/4 osoby+ telefony, wtedy polaczenie internetowe przestaje dzialac, nie wiem czy jest to problem z mala liczba adresow na routerze ale nie moge tego sprawdzic bo nie moge polaczyc sie z routerem ani przez 192.168.0.1/1.1 ani przez http://tplinklogin.net. Nie chce za bardzo robic resetu bo ten router jest nie moj i nie chce czegos popsuc. Dodam jeszcze ze w czasie gdy wi-fi nie dziala, to jak podlacze sie kablem do routera internet jest.
Mysle ze o wszystkim napisalem, jakbym cos sobie jeszcze przypomnial to dopisze.

Rozumiem że router jest usługodawcy ? Jeśli tak to kontakt z nim.

Router jest osoby od ktorej wynajmuje mieszkanie.

Bez wejścia w konfigurację nic nie poradzimy. Trzeba sprawdzić aktualność oprogramowania i skonfigurować w taki sposób:

Problem raczej nie jest z brakiem adresacji. Jeżeli jest ustawiony z automatu to ma około 100 adresów do przyznania z serwera DHCP. Spodziewam się raczej natłoku w sieci. Sprawdż programem inSSIDer jak wygląda otoczenie.

Mam cos takiego, ale pisze mi ze "siec niezidentyfikowana" i "brak połaczenia z internetem".

po okolo 2h znowu wszedlem w inSSiDer i takie cos wyszlo:

Sam widzisz jaki jest tłok w eterze.

Jedyne wyjscie to takie zeby wszyscy podłaczyli sie kablem?? I czy moze sprobowac wejsc i zmienic cos w ustawieniach routera?

Jak dasz radę zalogować się do panelu administracyjnego routera to możesz pobawić się ze zmianą kanałów.

Ja bym spróbował ustawić kanał 13 i szerokość kanału na 20MHz.