Tl-wr710n podłączenie

Witam
Jako że to mój pierwszy post to pragnę się przywitać :smiley:
Tak jak w temacie tyle że problem polega na tym iż nie mam dostępu do internetu.
Internet mam z Multimedia i routerek podłączyłem kablem z zestawu pod ten zwykły co mam od nich tyle że ten jest na kabel a ja chciałem mieć w domu Wifi żeby nie siedzieć w jednym miejscu z kompem czy muc używać neta spokojnie w tablecie ewentualnie telefonie.
Konfiguracje zrobiłem na Access Point zgodnie z instrukcją i nic z tego. W sklepie zwrotów nie przyjmują jedynie mogą wymnienić na inny co i tak mi nic nie daje bo musiałbym mieć taki co żeby podłączyć kabel od neta musi mieć na "skrętke" jak do satelity bo net leci na koncentryku. Chyba że jest sposób żeby przerobić końcówkę z koncentryka na taką jak od telefonu (nie wiem za bardzo jak to się fachowo nazywa)
Pomózcie bo jestem w kropce i nie wiem co robić.
Pozdrawiam

Podłącz komputer do tego modemu od multimedii i uruchom konsolę cmd. Wpisz polecenie IPCONFIG/ALL i wynik wklej na forum.

No zebym ja wiedział jak to zrobić?? akurat komputery to nie moja dziedzina :o

Dobra a mam pytanko. Czy taki adapter z BNC na Rj45 zdałby egzamin czy nie? Niestety próbowałem już wszystkiego i nadal lipa totalna cały czas to samo sygnał wszystko jest tylko nie chce łączyć z netem. Dla tego myslę o przejściówce żeby podpiąć się pod ten nieszczęsny koncentryk i dalej do routerka??
Jak nie to 90 zł w plery i żona z fochem na miesiąc. Zostanie mi jedynie odsprzedać albo złom wrzucić do szafy.
Innej już możliwości nie widzę jak adapter lub odsprzedaż bo sklep zwrotu nie przyjmuje.
Porażka z tym internetem od Multimedia normalnie a innego dostawcy praktycznie brak.
Pozdrawiam

Przejściówką BNC na RJ45 jest właśnie modem od dostawcy. Na razie nie dałeś żadnych szczegółowych informacji więc jak mamy ci pomóc?

W "Multimedia" jak podłączasz inny sprzęt pod modem, musisz wyłączyć go z sieci na ok 2 minuty i włączyć ponownie. Pamięta ostatni numer MAC urządzenia. Jeśli dobrze skonfigurowałeś AP, to po "zresetowaniu" modemu powinno działać.