TL-WR710N konfiguracja Drukarki Windows 1

Witam,
bardzo proszę o pomoc w konfiguracji Drukarki i całego połączenia żeby Drukarka HP LaserJet P1606dn była widoczna w sieci.
Drukarka nie ma WIFI dlatego też kupiłem TL-WR710N. Siedzę przy tym już 6 godzinę i nic z tego.
W mieszkaniu mam Router bezprzewodowy. Proszę o napisanie jakie mam podać jeszcze informacje żebyście mi mogli proszę pomóc.
Dodam też że w Laptopie nie mam wejścia sieciowego mam tylko wifi. Za każdym rayem gdy wybrałem tryb pracy Client to zatwierdziło mi to ale nie umiałem już wejść przez przeglądarkę do ustawień TL-WR710N. Pomagał mi jedynie reset.
Proszę o pomoc

[quote="peterek87, post:1, topic:8493"]W mieszkaniu mam Router bezprzewodowy[/quote]a
Model tego routera?

Czy nazwa sieci z routera jest widoczna w 710?

Witam, przepraszam ze pisze bez polskich znakow ale jestem za granica. UDALO mi sie wszystko pokonfigurowac zajelo mi to od wczoraj do dzis poznego wieczora. Jak narazie wszystko chodzi bez problemow. Dziekuje za zaangazowanie :slight_smile:
Teraz musze podlaczyc tylko dysk USB przez ten wlasnie Router. Bede jutro probowal i bede sie odzywal na forum.4
PS: Router to Telekom Speedport W 723V.
Pozdrawiam