TL-WR710N brak dostępu

Witam,
Nakrecilem sie aby zainstalowac nowy software Gargoyle (gargoyle-1.6.0.3-ar71xx-tl-wr710n-v1-squashfs-sysupgrade). Poprzednio mialem cos w granicach 1.5.0.3 czy jakos tak.
Uruchomilem update, wszystko poszlo pieknie. Mialem dostep do nowej sieci Gargoyle czyli default + widoczny nowy software. Nastepnie odtworzylem ustawienia wyeksportowane z poprzedniej wersji (zapewne to byl blad).
W tym momencie nie mam dostepu do TPLINKa (ani po WiFi ani kabel LAN - nie otrzymuje IP). Jak wpinam do gniazdka to dioda miga pulsacyjnie co sekunde (około). Probowalem reset, ale po uruchomieniu i przytrzymaniu reset jak puszczam to dioda pulsuje szybciej i rowniez nie mam dostepu itd.
Nie udalo mi sie uzyskac stalego podswietlenia diody.
Dodatkowo jak wepne TPLINKa to glupieje moje glowne WiFi w domu - nie widzi sieci wcale (podejrzewam ze TP generuje jakis hardcore).
Jezeli odtworzenie backupu to byl blad - to mozecie mi pogratulowac, a ja przestaje marudzic :(.
Z gory dzieki za pomoc
Marek

Wszystko jest do naprawy.

Spróbuj:

Witam.
Oczywiscie miales racje - wszystko udało sie przywrócić do ustawień fabrycznych.
Dzieki za pomoc!
Regards,
Marek

Jeżeli temat załatwiony proszę zamknąć wątek. W razie problemów zapraszam ponownie na forum i pozdrawiam.