TL-WR702N konfiguracja client

Witam
mam problem z prawidłowym skonfigurowaniem TL-WR702N do pracy jako client
Sytuacja
Na ruterze NETGEAR do którego dostarczany jest internet mam uruchomiony wifi poniżej jego konfiguracja

Natomiast tp-link ma za zadanie podpiąć do internetu komputer stacjonarny przynajmniej teraz do testów później docelowo do dekodera NC+
tp-link skonfigurowałem do pracy jako Client

i Oczywiście wpisałem parametry działającego na netgear wifi
po tej konfiguracji ustawiły się następujące adresy IP
192.168.0.10 komputer połaczony skrętką do tp-linka
192.168.0.20 tp-link
192.168.0.1 ruter netgear
na oba mogę wysyłać pingi z laptopa połączonego do tej samej sieci wifi
z poziomu narzędzi diagnostycznych tp-link

PROBLEM w tym że z poziomu komputera podpietego pod tp-linka ping 192.168.0.1 nie dochodzi brak odpowiedzi
Nie mogę otworzyć żadnej strony internetowej w przeglądarce nawet wpisując adres ip np wp.pl
nie działa również ping wysyłany bezpośrednio z tp- link na adres wp.pl

komputer stacjonarny podpięty pod tp-link ma konfigurację automatyczną

i taką samą ma laptop który działa bez problemu
Podsumowując lokalnie oba komputery się widza i działają lokalnie w sieci wifi Ale ten podpięty przez tp-link nie ma dostępu do internetu
Proszę o poradę
Dzięki

Bramę możesz ping-ować z tego komputera podłączonego do TP-Linka?

nie nie mogę ping wysyłany na 192.168.0.1 z kompa podpiętego pod tp-link nie dochodzi

Adresacja na karcie jest na 100% pobrana automatycznie?

Tak dokładnie automat ostatnia fotka przedstawia to co ustawiła karta na kompie podpiętym do tp-linka Najdziwniejsze że ping do bramy 192.168.0.1 idzie z poziomu diagnostyki tp-link ale już z wiersza poleceń pc podłączonego do niego nie idzie

Faktycznie bardzo dziwne. Robiłeś reset do ustawień fabrycznych i ponowna konfiguracja? Oprogramowanie masz najnowsze dostępne na TP-linku?

Reset robiłem wiele razy i wkoło to samo Nie aktualizowałem softu tera tak mysię czy nie spróbować

To powinieneś zrobić w pierwszej kolejności.

Własnie wgrałem ze strony tp-linka wersja z 03.12.2014i to samo bez zmian

Masz możliwość podłączenia w to miejsce innego komputera przez LAN?

Na próbę wyłącz szyfrowanie WiFi i ustaw kanał wifi na inny niż automatyczny. szerokość kanału na 20MHz.

Tylko dziwne Heniu że adresację dostaje poprawną z DHCP!?

podpoiłem na chwile laptopa z którego pisałem oto efekt ten sam brak internetu

Czyli problem gdzieś na styku Netgear - TP-link. Podpinając komputer pod Netgear-a masz internet i możesz ping-ować bramę?

Jaka jest siła sygnału na WR702N? próbowałeś z zabezpieczeniami?

Niestety bez zmian zmieniłem kanał wyłączyłem ustawienia zabezpieczeń wifi a poziom sygnału na tp-linku jest 40dB

Podpięty pod netgara (za pomocą wifi) mogę pingowac bramę 192.168.0.1, tp-linka 192.168.0.20 , i pc 192.168.0.10 podpietego pod tego tp-linka Natomiast w drugą stronę z pc podpiętego pod tp-linka mogę pingowac laptopa który jest w sieci i tp-linka ale na bramę już nie mogę sie dobić
Z poziomu diagnostycznego tp-linka natomiast brama 192.168.0.1 odpowiada czyli tp-link musi ja widzieć Masakra już nie mam żadnej konceocji tylko podmiana netgara wchodzi w grę
Ale np na telefonie z androidem można uruchomić sobie router z dostępem do neta z nim też powinien połączyć się tp-link i umożliwić dostęp do internetu dla kompa podpiętego do niego
I ten sam problem karta ustala ip bramy i wszystkie inne parametry automatycznie Lecz bramę ping nie idzie i Internetu jak niema tak niema