TL-WR543G V2 - Konfiguracja Wi-Fi (telefon)

Witam,
ostatnio dostałem telefon Nokia C3 i mam router w domu (TL-WR543G V2), wczoraj postanowiłem połączyć się przez telefon z routerem Wi-Fi, niestety nie wykrywa mi w ogóle Wi-Fi, resetowałem ustawienia, robiłem miliony razy konfiguracje i tak mi nie chodzi, jak zrobię, że wykrywa Wi-Fi to znowu na komputerze nie chodzi internet, a z Wi-Fi i tak się nie połączę na telefonie. Bardzo bym prosił o pomoc, czy jest jakaś opcja/konfiguracja, że w końcu będzie działać to Wi-Fi na telefonie?
Proszę o pomoc

Gdzieś widziałem to pytanie!? W jakim trybie pracuje TP-link (operation Mode)?

Ty jesteś z pc format? :-X Operation Mode i jest na AP Client Router. A tak to jak konfigurowałem go, żeby w ogóle był internet na komputerze to Quick Setup i logowanie PPPoE

Musisz dokupić dodatkowy router lub punkt dostępowy. Twój router działa jako odbiornik czyli radio ma właśnie zajęte tą funkcjonalnością.

Czyli nicie z tego?? Mówiąc "punkt dostępu" co masz na myśli?

Punkt dostępowy to inaczej Access Point. W ofercie TP-linka WA701ND, WA801ND czy WA901ND. Oczywiście każdy router bezprzewodowy też się nada.

OK, już rozumiem. Dziękuję za pomoc

Jeżeli wątek rozwiązany proszę o zamknięcie tematu. W razie problemów zapraszam ponownie a forum.