TL-WR543G - Brak internetu w sieci wifi po konfiguracji

Ostatnio mi wariował ten router, więc go zresetowałem, bo się nawet nie da wejść na jego stronę, po resecie nie miałem wifi, więc włączyłem tam wifi, ustawiłem mostkowanie, i skopiowałem adres mac do tego pola od mostków, do routera idzie kabel z netem, od routera do pc drugi kabel, wifi jest w powietrzu, hasło ma tak wszystko jak ustawiłem, ale nie łączy żadnych stron, co zrobiłem źle?
Roputer mam 6 lat, ale jak wczoraj ustawiłem tak samo wszystko, to wieczór było wifi, ale rano już nie, możliwe że już nadszedł jego czas i trzeba kupić coś nowego?

To pokaż nam jeszcze oprócz podstawienia zasilacza zakładkę Status z niego :wink:

Dalej za mało informacji. Interfejs WAN nie podaje IP.
Skąd masz łącze? Kablówka, czy bierzesz po WIFI jako Klient? Jeśli po WIFI to jak nazywa się sieć z której korzystasz?
Czy skrętkę FTP wpiąłeś w w WAN (niebieski port) w routerze?
Jak skonfigurowałeś router? Jako WISP Client czy AP router (na samym początku konfiguracji)
Jak to podasz to CI pomożemy.
A

Dobra, ogarnąłem router, nie wiem co to było, ale teraz działa, wpinam kabel z netem do routera, potem kabel do pc i AP, kabel z netem idzie z odbiornika dachowego, a kabel odrazu przy bezpośrednim wpięciu daje neta, neta mam w pc, ale ten AP coś szwankuje, nie mogę wejść na jego stronę, po resecie tworzy sieć ze swoją nazwę niezabezpieczoną i z moim internetem, działa na chwilę, a potem się to wyłącza, i tak co chwilę, nie wiem to wina AP czy ustawień jakichś?