TL-WR1043NDv2 i brak dostępu do routera z WAN

Witajcie.
mam router TL-WR1043ND z najnowszą wersją oprogramowania ze strony www tp linka.
Router ma problem z logowaniem do panelu administracyjnego z internetu. (z WAN).
Efekt jest taki jak na zdjęciu.

Jest na to jakieś rozwiązanie?
Serwis tp-linka pisał mi że to problem softu - i generalnie - mają w tyłku :slight_smile:

Przeniosłem do odpowiedniego działu - jimasek

Do routera logujesz się przez adres IP czy adres domenowy? Próbowałeś na innej przeglądarce?

Próbowałem przez IP (mam publiczny IP) i domenowo. Efekt taki sam rownież z róznych przeglądarek.
Z TP-LINKA dostałem kiedyś odpowiedź

[quote="support tp link"]Witam,
Problem został zgłoszony do naszej centrali w celu weryfikacji, jak tylko będę miał jakieś konkretne informacje dam Panu znać.
.....
Witam,
Otrzymałem informację, że problem z brakiem dostępu do routera z zewnątrz zostanie rozwiązany przy następnej wersji oprogramowania.[/quote]

Remote Managment jak masz ustawione? Wiem że był problem z dostępem przez domenę ale z IP szło.

Faktycznie z poprzednim routerem też był problem z dostępem z wan po domenie. Wrzuciłem jeszcze raz soft i okazało się że po IP z zewnątrz działa (po domenie nadal jest ten sam efekt). Dziwne te routery.