TL-WR1043ND v3 Wgrywanie softu - blad?

Witam. Mam maly problem ze wspomnianym routerem. Mianowicie przy wgraniu jakiegos nowego np luci. Wgrywanie nie odbywa sie nornalnie. W glownym oknie nie pojawia sie nic... a w dolnym rogu przegladarki wgrywa jak krew z nosa. Trwalo by to z 2h. W czym moze byc problem? proces przerwalem bo sie balem ze cos wgra i sie ucegli. W chwili obecnej wszystko chodzi ok.

Spróbuj ponownie używając innej przeglądarki. Wgrywaj firmware przy połączeniu komputera z routerem kablem.

zaraz sprawdzimy ten sposob z przegladarka.... bo po kablu to wiem :slight_smile: niech mi sie tylko troche siec zwolni.... bo zaraz bedzie pincet telefonow:)

Na innej przegladarce niestety to samo:(

Bez%20tytu%C5%82u

dodaje zdjecie... moze tak powinno byc?

Te przesyłanie(15%) to jest procent przesłania pliku do routera. Nie wiem dlaczego to idzie tak powoli bo normalnie przesłanie 8MB pliku przez połączenie kablowe 100Mbit/s zajmuje mniej niż 1s.
Przy WiFi g to zajmie z 3 sekundy.
Może być problem z komputerem lub router nie chce przyjmować pliku (aktualizacja następuje dopiero po pobraniu pliku przez router oraz weryfikacji czy plik jest przeznaczony do tego routera.)

Spróbuj najpierw przywrócić go do ustawień fabrycznych i wykonać aktualizację ponownie. Ewentualnie użyj innego komputera lub ostatecznie zaktualizuj firmware przez telefon.