TL-WR1043ND v1.8 Skraszowane oprogramowanie rutera

Jaki masz system operacyjny ?

jest problem taki gdy dobrałem sie do PuTTY i odpaliłem wreszcie konsole , wedle przykładu z artykułu powinna byc obecnosc programu np w artykule gargoyla a umnie luci tyle ze nie bylo wpisalem komendy ale w trakcie jest internet conection error .i PuTTy przechodzi w stan inactive.

Putty sie porozumiewa z routerem za pomoca windows 7 64 bit w moim przypatku tylko nie wyswietla w konsoli interfejsu jest czarne i tyle... wpisujac komendy nic nie daje to .. a po jakims czasie wyskakuje error.

ale udało mi sie wejsc w tryb false... potym sugeruje sie ze chyba podczas flaszowania na poprzedni soft... stary sie usunał jak sie zawiesił i nowy sie nie wgrał jest to mozliwe by router był bez softu?

da sie wgrać soft jakos na router by działał?

może wgrałeś czyste openwrt.
Poczytaj to:

Możesz mu odrazu podać oprogramowanie oryginalne bez bootloadera, a następnie zaktualizować je najnowszym oprogramowaniem z oficjalnej strony TP-Link.

tylko jak to zrobic , czesniej wgrywałem oprogramowanie przez 192.168.1.1 tam był flash upgrade teraz nie zalacza sie ta stronka. A nie jestem az tak zaawansowany ;/.

Poczytaj to:

Tutaj jest wyjaśnione co i jak. Przeczytaj najpierw całe, a potem zacznij robić. Jeśli będziesz miał problem z którymś krokiem to napisz na forum.

Uruchomienie Terminalu nie działa : CTRL + T , nie wiem czemu zrobiłem jak pisało.

terminal można tez uruchomić tym.

Rozumiem ze jestes zalogowany w programie winscp556 wlasnie dobieram sie do niego ale nie wiem jak sie zalogowac.

Czytałeś?

Uruchomiłem program próbuje sie zalogowac robi wczytywanie i wyskakuje pytanie o hasło te które mam zapisane nie działaja , o które hasło sie pyta?

Czy wykonałeś polecenia opisane w poradniku pod WAŻNE?

tak , nawet zapisałem by ponownie uzył hasła w sesji , mimo to jak robi łączenie " to potem pyta znowu o hasło wpisuje te które ustawiłem i pisze ze błędne. Nawet pobrałem wersje programu z poradnika.

wprowadziłeś nazwę użytkownika root?

Tak , hasło ten dałem standardowe. mam wersje programu ta winscp 5.17

Tzn zalogowałeś się najpierw przez telnet do routera ( tam domyślnie nie ma hasła) i ustawiłeś hasło poleceniem passwd. Teraz te hasło działać nie chce?

zalogowałem sie przez ten program , on jest telnetem?

Polecenie telnet wpisujesz w windowsowym "uruchom". Oczywiście musisz mieć zainstalowaną obsługę "Klient Telnet" w windows, lub użyć programu putty