TL-WR1043ND v1.8 Skraszowane oprogramowanie rutera

tak ,

Wykonaj hard reset

juz sie zabieram za to, dam cynk jak poszło.

Wyczyść historię przeglądarki ciasteczka cookies itd .

Nie działa , próbowalem 3 krotnie ze stoprem chociaz przez chwile wczytywal sie nieco link 192.168.1.1 ale wchodzilo na blank page, lub łączy sie do dostawcy.

Zobacz jeszcze to:

tu udostepniam config + 1.1

jak wejsc na własnosci protokołu wspomnianym artykule o tym wzmianki nie ma ;/

Widać że router przydziela adresację . Wyczyściłeś przeglądarkę ?

tak + szybka defragmentacje dysku C tylko nie wiem jak zdobyc ta opcje własciwosci protokołu juz szukam gdzie bezpiecznie pobrac ten program PuTTY.

Pierwszą sprawą jaką robimy to ustawiamy stałe IP dla komputera którym będziemy się komunikować z routerem w trybie failsafe, ponieważ router w tym trybie ma wyłączony serwer DHCP.
Ustawiamy zatem:
IP komputera: 192.168.1.100
Maska: 255.255.255.0 to cytat z artykułu jest tam ikonka z własciwosciami do zapisania nie wiem gdzie sie to uruchamia by zapisać te ip komputera oraz maske.

Jaki masz system operacyjny ?

jest problem taki gdy dobrałem sie do PuTTY i odpaliłem wreszcie konsole , wedle przykładu z artykułu powinna byc obecnosc programu np w artykule gargoyla a umnie luci tyle ze nie bylo wpisalem komendy ale w trakcie jest internet conection error .i PuTTy przechodzi w stan inactive.

Putty sie porozumiewa z routerem za pomoca windows 7 64 bit w moim przypatku tylko nie wyswietla w konsoli interfejsu jest czarne i tyle... wpisujac komendy nic nie daje to .. a po jakims czasie wyskakuje error.

ale udało mi sie wejsc w tryb false... potym sugeruje sie ze chyba podczas flaszowania na poprzedni soft... stary sie usunał jak sie zawiesił i nowy sie nie wgrał jest to mozliwe by router był bez softu?

da sie wgrać soft jakos na router by działał?

może wgrałeś czyste openwrt.
Poczytaj to:

Możesz mu odrazu podać oprogramowanie oryginalne bez bootloadera, a następnie zaktualizować je najnowszym oprogramowaniem z oficjalnej strony TP-Link.

tylko jak to zrobic , czesniej wgrywałem oprogramowanie przez 192.168.1.1 tam był flash upgrade teraz nie zalacza sie ta stronka. A nie jestem az tak zaawansowany ;/.

Poczytaj to:

Tutaj jest wyjaśnione co i jak. Przeczytaj najpierw całe, a potem zacznij robić. Jeśli będziesz miał problem z którymś krokiem to napisz na forum.

Uruchomienie Terminalu nie działa : CTRL + T , nie wiem czemu zrobiłem jak pisało.