TL-WPS510U po upgrade już nie wstał

Nie bardzo kojarzę, gdzie tam widnieje data. I dlaczego tP-Link jest taki oszczędny w komunikatach i nie uświadomił mnie że nakładam nowszą (????) wersję na starszą (????). Na pewno gdybym wiedział że tak się dzieje że robię downgrade nie dopuściłbym do tego.
Co trzeba zrobić żeby ożywić router. Jak przeprowadzić flash ? Będzie coś na ten temat wiadomo w poniedziałek ?

http://www.tp-link.com.pl/support/download/?model=TL-WPS510U&version=V2#tbl_j z napisem "data publikacji"

Zgadza się i to ja wiem, ale kwestia czy w urządzeniu gdzie FW jest już wgrany, można sprawdzić datę. Nawet jeśli jest to jednak program fleszujący mimo wszystko w cywilizowanych urządzeniach ostrzega że cofamy się wstecz z FW.

Nie ma takiej możliwości. Jedynie można porównać numery naszych FW z ostatnią wydaną na stronie producenta.

Zaczekajmy do poniedziałku co powie support, jeśli w ogóle odpowie.

Dostałem odpowiedź z suportu TP-linka:
Jest to jednostkowe uszkodzenie urządzenia podczas aktualizacji które może wystąpić przy utracie połączenia sieciowego podczas procesu aktualizacji. Technicy nie spotkali się z większą ilością takich usterek.

I jaki z tego morał ?
Urządzenie do kosza ?
A to dziwne, bo proces aktualizacji zakończył się komunikatem że aktualizacja przebiegła pomyślnie (zakończona sukcesem)

Jeżeli znajdziesz kogoś kto ma sprzęt (programator) i podejmie się naprawy to jest nadzieja. W przeciwnym wypadku masz problem z zakupem nowego urządzenia.

Proszę w takim razie zapytać suport o wsad i sposób programowania.
A jeśli to byłby zakup, to trzeba się poważnie zastanowić nad tą marką.
Jak mawiają Indianie: nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki

Nie ma problemów, już wysłałem zapytanie.

Support nie odezwał się ?

Tak odezwał się i napisał że nie ma takiej możliwości aby cokolwiek zrobić w tym temacie jeżeli urządzenie nie jest na gwarancji.