TL-WN822N v3.0 Brak internetu

Witam,
Zakupiłem ostatnio modem usb TL-WN822N v3.0, i wczoraj przyszedł podłączyłem do komputera zainstalowałem z płyty wszystko ładniej wifi widzi mi na 4-5 kresek. Ale po połączeniu się z internetem raz na jakiś czas wyskakuje mi połączono, ale żółty wykrzyknik i napis przy tym brak dostępu do internetu. Internet z wifi działa na laptopach normalnie zero takich problemów na komórkach też łapie i nie miałem i nie mam z tym problemu. Chciałbym się dowiedzieć co jest tego przyczyna i zapytać jak można to naprawić. Dodam że internet mam z neostrady.

To nie modem tylko karta bezprzewodowa. Zrób jakieś pomiary sygnału i zakłóceń bo kreski mało mówią:

Obrazki wrzuć na forum.

Załączam tutaj skany z tych 3 co mi Pan kazał. Po odinstalowaniu programu TP plunk internet się nie wyłącza i nie pisze brak dostępu do internetu ale w ściąganiu mi przerywa raz na początku raz na połowie.

Jeszcze napisz z jaką siecią się łączysz ?

FunBox-81FE

Zmień kanał nadawania sieci wifi na głównym routerze np . 8 kanał ustaw.

Tylko pytanie jak odinstalowałem program od tp-linka tylko sam sterownik został a jak wpisywałem 192.168.1.1 to mi wczytywało Fun-Boxa

Na Funbox ( twój router główny ) zmień kanał nadawania sieci wifi .

Przede wszystkim jakość sygnału nie jest zadowalająca. Jest na pograniczu. Oczywiście zmiana kanału.