TL-WDR4300 a widzialność w sieci WiFi Transmiterów

Witam!
Posiadam TL-WDR4300. Zastanawiam się ostatnio nad instalacją kilku kamerek na obejściu domu (np. przy furtce, przed garażem itp).
Najprościej dla mnie byłoby zastosować zwykłe kamerki (nie zależy mi na chwilę obecną na super jakości) i podłączyć do nich transmitery Wifi (takie jak do kamer cofania w samochodach) - koszt takiego zestawu to 100 zł.
Ponieważ odbiornik posiada wyjście wyłącznie SV, do monitora mogę podłączyć jedynie 1 kamerę.
Czy możliwym byłoby zestrojenie mojego routera z kilkoma nadajnikami tego typu, oraz zaistnienie przez to w mojej sieci tych kamer?
Transmitery działają w częstotliwości 2,4, ale nie mam informacji czy jak w przypadku WiFi łączą się po jakichś adresach sieciowych?
Czy może ktoś rozgryzał podobny temat?
Opis takiego zestawu transmitującego (bardzo ogólny) można znaleźć w sieci.
Pozdrawiam

Częstotliwość ta sama, niestety protokół inny. Musisz kupić kamery z wifi.

witam!
dziękuję za odpowiedź.
jakie warunki musi taka kamera spełnić, żeby działała jako urządzenie w mojej sieci (tzn. docelowo, kilka urządzeń)?
czy każda z wbudowanym wifi się nadaje? co muszę sprawdzić aby urządzenie pasowało?
pozdrawiam

http://www.dipol.com.pl/bezprzewodowa_kamera_ip_tp-link_tl-sc3130g_0_5_lx_vga_30_kl_-s_mpeg-4_4_mm__K1150.htm