TL-WA850RE problem z widocznością wzmacniacza

Witam :).
Podepnę się trochę pod temat. A jaka może być przyczyna, że inne urządzenia nie widzą w ogóle tego wzmacniacza?

Przywróć go do ustawień fabrycznych. Wtedy powinien być widoczny po wyszukaniu sieci WiFi. Jego SSID jest zapisany na tylnej ściance obudowy.

No, tak zrobiłem i był widoczny, ale po ponownej konfiguracji znowu niewidoczny :(.

W jaki sposób go konfigurujesz?

Normalnie po konfiguracji jest on niewidoczny. On tylko wzmacnia sygnał i jego nazwa sieci jaką nadaje jest taka sama jak sieci głównej.

Dzięki :). Dzwoniłem dzisiaj na infolinię, bo byłem bardzo ciekawy o co chodzi i to mi właśnie powiedzieli. A w instrukcji i na wszystkich screenach widoczna jest nowa sieć "głoszona" przez ten wzmacniacz.
Coś jednak chyba źle zrobiłem, bo smartfon łączy się do sieci, ale nie można korzystać z internetu. Jutro będę jeszcze testował.
Wszystko śmiga aż miło :). Jedyny minus to taki, że przy "wyjściu" smartfona z zasięgu routera i "wejściu" w zasięg repeatera muszę odświeżyć sieć, ale to akurat u mnie będą sporadyczne przypadki. Dziękuję za podpowiedzi :). Pozdrawiam!