TL-WA820RE USB Range Extender

Witam.
Rzecz jasna, przed rozpoczęciem nowego tematu, przejrzałem się po forum by znaleźć jakieś poszlaki, temat podobny etc...

W czym rzecz... Do czego ma służyć zakupiony extender nie muszę wyjaśniać, problem polega na tym że nie mam możliwości rozszerzenia sieci przy jego użyciu, próbowałem nawiązać połączenie z siecią domową dla tego modelu, na kilka sposobòw, mianowicie po przez wpisywanie adresu IP (końcówka adresu 0.254) w pasek wyszukiwarki internetowej, przeze stronę TP-Linka poświęconą ogólnie różnym urządzenia tego producenta, jak i stronie poświęconej tylko tego typu urządzenią jak i przez aplikację. Przy próbie połączenia się przez adres IP, jestem informowanym o niedostępności takiej strony, na stronie producenta wśród dostępnego sprzętu, akurat ten model nie widnieje, po wpisaniu jego nazwy, wyświetla wszystkie informacje dla tego konkretnie modelu, widnieje również informacja o tym że model tego extendera został wycofany ze sprzedaży... Czy ten fakt jest równoznaczny z tym że dla tego sprzętu konfiguracja ustawienia już nie istnieje? Czy może któryś z forumowiczów był w takiej sytuacji?

Pozdrawiam i wszystkiego dobrego w 23 roku.

Temat nieaktualny, sprawę załatwiłem kontaktując się z działem technicznym TP-Link. Dzieki pomocy operatora, działanie extendera zostało uskutecznione, okazało się dokładnie to co przewidywałem, wraz z wycofaniem produktu ze sprzedaży, ustało wsparcie dla niego, na szczęście mi się jeszcze udało... Podzenia.m.