Tl-wa701nd Problem z trybem repeater

Witam serdecznie. Moj proble polega na tym, ze w\w urzadzenie po skonfigurowaniu w trybie repeater lączy sie prawidłowo z medemem Neostrady (ZTE). Po restarcie mam zwiekszony zasieg sieci lecz urzadzenia zaczynają świrować i przełaczać na raz po raz router i repeater (widzą jedno SSID) ale połaczenia sa zrywane i raz mam dobry zasieg repeatera a chwile pozniej slaby modemu.

Na modemie masz ustawiony konkretny kanał nadawania sieci wifi czy automatycznie ?

Konkretny na 1

Zainstaluj program inssider i pokaż jak wygląda zaszumienie twojej sieci . Screena wrzuć na forum

Załączam

Daj obrazek z konfiguracji Wireless z repeater-a.

Bardziej chodziło mi o zakładkę Wireless. Widać już że szerokość możesz zrobić 20MHz - wyłączamy wszystkie automaty w konfiguracji tp-linka.

Nie wiem czy o to chodziło.

Zrób jeszcze reboot TP-linka aby nowe dane zostały wczytane do konfiguracji.

Pomogło, dziękuję Ci bardzo kolego. Pozwól mi być bogatszym o nową wiedzię i napisz po czym wywnioskowałeś, że szerokość można zmienić na 20 MHz?

Po tym że miałeś w statusie Automatic a urządzenia (w szczególności karty sieciowe) są bardzo czułe na taką konfigurację.

W takim razie problem w 100% rozwiązany. Temat jak dla mnie do zamknięcia. Pozdrawiam i dziękuję raz jeszcze.

Polecamy się na przyszłość nie tylko w konfiguracji TP-linka. Temat zamykam.