Tl-wa5210g - pomoc w konfiguracji

W trybie Clienta diody siły sygnału nie świecą.

temat diodek ogarnięty i wszystko jasne.
Niestety nadal nie mogę połączyć się za pomocą antenki do sieci:(

Kolego bez pokazania twojej konfiguracji i statusu nie ruszymy z miejsca. Nikt nie widzi tego co tam ustawiłeś. Na głównym routerze nie masz przypadkiem filtracji mac włączonej?

nic poza WPA2-PSK nie ma włączonego, każde urządzenie WiFi po wprowadzeniu klucza śmiga aż miło.
diabeł tkwi gdzieś w antenie i ustawieniach, ponieważ po resecie i wprowadzeniu ponownie ustawień zgodnie z zaleceniami z wcześniejszych podpowiedzi nic nie dało:(
widzę sieć, ale nie ma z nią połączenia
połączenie mam tylko między komputerem, a antenką po kablu i na tym koniec - brak połączenia z internetem

Poproszę o obrazki z konfiguracji - print screen-y.

prtscr w załączniku
w WAN jaki HOST NAME?
Proszę poprawić dodanie obrazków do forum - Administrator

Zdecyduj się w jakim trybie chcesz się połączyć z głównym routerem (client czy WISP). Jaki jest adres głównego routera Orange? Wygląda na to że źle wpisujesz zabezpieczenia (ważna jest wielkość liter).

Zabezpieczenia trzeba zdjąć z jednej jak i drugiej strony. Próbuj bez nich się połączyć, jak już będziesz miał połączenie ustaw na odpowiednie.

Po pierwsze załącznik w formacie .doc dodany zgodnie z instrukcją.
Drugie, to nie bardzo rozumiem o czym mówisz, konfiguracja zgodnie ze wskazówkami od Ciebie.
Adres routera to 192.168.2.1

To raczej tobie powinno zależeć na rozwiązaniu problemu a nie stosujesz się do zaleceń administracji forum.

Godzinę temu zrobiłem test na tej antenie-posiadam- i zabezpieczeniami WPA2 w WDR-4900 jak i na niej nie mogłem uzyskać dostępu do internetu. Zdjąłem na obu do zera i 5210 połaczyło z WDR-em. Ustawiłem na WEP. Wyższe zabezpieczenia wywalały. Jezeli ten schemat u ciebie nie zadziała można domyślać się iż antena uszkodzona- w co wątpię.