TL-SG3210 na 12/24V?

czy ktoś się orientuje czy switcha TL-SG3210 idzie przerobić na zasilanie 12 lub 24V ?

W jakim celu chcesz przerabiać? Tam jest zasilacz fabryczny.

jak to w jakim ? - dziwne pytanie. Żeby mieć na 12 lub 24V zamiast 230~ ....wystarczy trochę podumać i się okaże że wtedy można zasilić urządzenie z buforówki lub paneli fotovoltaicznych i jeszcze kilka innych opcji to daje. Zatem wiemy/ nie wiemy, czy nabijamy ilość postów ?:>

Zanieś sprzet do kogoś kto zna się na elektronice i przetwornicach impulsowych, może będzie w stanie to zrobić. Na tym forum nie udzielamy takich porad w celu niszczenia sprzętu. Temat zamykam.

Widzę że szacowny Pan administrator obraził się za sugestię nabijania postów, ale niestety tyle mam do powiedzenia jeśli ktoś pisze nic nie wnosząc do tematu. Co do zanoszenia sprzętu do kogoś kto się zna - skąd założenie że ja się nie znam ?. Nie miałem sprzętu w ręce dlatego przed zakupem chciałem się dowiedzieć jak wygląda sprawa. Dla potomnych przy chęci zasilania urządzenia z 12V wystarczy ograniczyć się do odkręcenia obudowy i odłączyć oryginalną przetwornicę 230~V która na wyjściu daje właśnie 12V-, i wiadomo w to miejsce podpinamy swoje własne źródło napięcia np ze wspomnianej przeze mnie buforówki lub innego źródła 12V.
Panie Administratorze troszkę więcej dystansu do siebie a forum na pewno się rozwinie i będzie służyć ludziom co przełoży się na zyski ludzi powiązanych z marką TP-LINK - pozdrawiam

Kolego tylko gdzie ty widziałeś Administratora? W poprzednim poście kolega CHACA moderował twój temat (Global Moderator) więc pomyliłeś osoby. Druga sprawa to dobrze jest wytłumaczyć co i dlaczego chcesz zrobić tym bardziej że jesteś nowy na tym forum. Więc pozdrawiam, scalam i zamykam. Dzięki za odpowiedź w temacie.

Dodam jeszcze trzy słowa od siebie.
Sam temat napisałeś i sam sobie w nim odpowiedziałeś. Admina się nie czepiaj. Masz jakieś uwagi kieruj do mnie.