TL-MR3420 WAN konfiguracja - brak dostępu do internetu

Prosiłem o coś innego, widzę że sam wiesz lepiej. Powodzenia pozostaje życzyć.

A ja widzę że moj problem przerasta specjalistów od routerów tp-link :-[
Mam wstawić te same testy które wstawiałem wcześniej na forum tylko jak wystąpi bląd?

Oczywiście że przerasta bo bez konkretnych danych nic nie możemy poradzić. Bierz pod uwagę że nie siedzę przed twoim komputerem.

Masz włączyć te pingi i czekać aż przerwie ci dostęp do internetu. Wtedy zrobić print screen-a.

wszystkie na raz ? tak mozna ?

Tak wszystkie trzy na raz inaczej nie ma to sensu.

Znalazłem jeszcze plik od MM odnośnie kofiguracji sieci bezprzewodowej czy jest ens się bawić w taką konfiguracje? Załączam plik

Proszę o to wyniki testu, w trakcie połączenia i zrywa polaczenie :

Test był robiony w połączeniu kablowym czy bezprzewodowym?

Bezprzewodowym, przecież mam cały czas problem z routerem, brak dostępu do internetu , a jak roalacze i chce polączyć to ograniczony dostep.

Sprawdzałeś w ogóle połączenie kablowe (router <-> komputer)? Trzeba wyeliminować problemy z kartę bezprzewodową.

Ale problem jesli wystepuje to zadne urzadzenie nie ma dostepu do inetrnetu, nie mam wtedy na drugim lapku i 2 smarfonach

No to wygląda ewidentnie na uszkodzenie routera. Jedyne co mi przychodzi do głowy to zainstalowanie Gargoyle na TP-linku i sprawdzenie jak wtedy będzie się zachowywał.

przez pierwsze 6 miesiecy po podlaczeniu go pod modem z MM było zajebiście , zadnych problemów po pol roku zaczął świrować i rozłącza. Chyba ze z MM nie pasi im ze nie wziołem od nich Routera i mi rozłączają. Nie mam pojęcia. Odnośnie instalacji tego drugiego orogramowania masz jakiś link z instrukcja jak go wgrać >?

Ewidentnie po teście ping widać że masz problem z połączeniem z samym routerem.
Instalacja:

A może ja nie potrafię skonfigurować routera? Sam już nie wiem... :-[

Gargoygle pl bedzie najlepszy ?

Według mnie tak, oczywiście jeżeli router jest uszkodzony nie rozwiąże to twojego problemu ale potwierdzi nam moją teorię z uszkodzeniem radia.
Możesz spróbować podmienić jeszcze zasilacz możliwe że spadła jego wydajność prądowa.

Czy można pozniej powrócić do oryginalnego oprogramowania ?

Oczywiście że tak:

Firmware bez bootloader.