TL-MR3420 WAN konfiguracja - brak dostępu do internetu

te DNSy ktore podales mialem wpiasc w zakladce DHCP tak ?

AHA dioda na CISCO pod napisem LINK zawsz mruga nigdy nie świeci ciagłym światlem. Jak koloeś podlaczył mi internet z MM i cisco był podlaczony pod Lapka swieciela ciagłym, na routerze zawsze mruga. Druga sprawa to dzowniłem do MM i mowilem o moim problemie i ze mam router alenie od niech. Koleś sprawdził ze z polaaczeniem jest wszytko oki i ze mojego routera nie widzi zeby był podlaczony.

wczoraj wyskoszył przy polaczeniu z moim roterem "OGRANICZONY DOSTĘP" - DLACZEGO? POMOCY

Trzeba jeszcze sprawdzić jak jest z połaczeniem kablowym do MR-a, może mamy tylko do czynienia z zanikiem sygnału przez wifi.

Dalczego miałby zanikać sygnał miedzy komputerem a ruterem jest maksymalnie 2m odleglości i to samo na innych urzadzeniach się dzieje.

Zrób taki test -


Jak coś będzie się działo z którymś ping-iem zrób print screen-a. Bez diagnostyki trudno stwierdzić gdzie jest problem.

Sieć ma ustawione szyfrowanie. Jak pojawi się wykrzyknik wpisz do urządzenia hasło i zatwierdź.

Test zrobione , nie wykazał nieprawidłowości jak na obrazkach z linku

Nie mam dotępu do rutera ,, ograniczony dostęp'' muszę restartować modem i router

Do routera dostęp musi być jedynie masz ograniczenie w dostępie do internetu.

no właśnie nie mam możliwości na wpisanie hasła, gdy pojawi się wykrzyknik i jest"brak dostępu do intenetu" rozlaczam się yj zapominam sieć i gdy ponownie chce się polaczyć i klikam na swoją siec jest napisane " ograniczony dodstęp" i tyle

A jest ono ustawione wogóle na routerze.

oczywiście

Niestety nie widzę twoich testów o które prosiłem? Proszę o wrzucenie obrazków na forum.

Wczoraj dwa razy po rząd.
Dziś wrzucę te testy

Proszę oto testy:

Dopisz adresy ręcznie do karty sieciowej z poza puli adresów DHCP routera .

I to pomoże ? Jeśli jeszcze napiszesz jak mam to zrobić i jakie adresy bede wdzieczny. Brak internetu wystepuje na wszystkich urządzenieach

Testy są idealne, czekaj aż zacznie się coś dziać.

Czy problemem moze byc problem ze sterownikiem do karty tunelowej toredo ????