TL-MR3420 v2 most bezprzewodowy z USB

A mogę dostać link do tego programu w tej wersji? Boję się, że coś zrobię nie tak.

Proszę bardzo: http://dl.eko.one.pl/gargoyle-pl/attitude_adjustment/ar71xx/gargoyle-1.6.2.2-ar71xx-tl-wr1043nd-v2-squashfs-factory.bin

Nie mogę zainstalować gargoyle w routerze z tego pliku.. pokazuje się komunikat że plik aktualizacji jest nieodpowiedni :confused:

Daj screen ze statusu routera

Mam wersję v3 z tego co widzę.

Niestety ale dla v3 gargoyle nie ma. Narazie nawet openwrt na to niema.

no to nieźle się urządziłem..
ten router wygląda tak samo jak v2 więc go zakupiłem, myślałem że wszystkie wersje tak wyglądające są v2 bo to można było wywnioskować z odpowiedzi w tym temacie :frowning:
A jak go skonfigurować żeby współpracował na normalnym sofcie tp-linka z huawei e3372?

Niestety nie da rady. Możesz spróbować go wymienić na v2 lub czekać aż ktoś zrobi wsparcie. Piszą że sprzętowo jest identyczny z v2 więc to tylko kwestia czasu.

Najlepiej go zwrócę bo nie będę czekał roku aż zrobi ktoś wsparcie :frowning:

Wszędzie było pisane o v2 więc możesz mieć do siebie tylko pretensje.

"jimasek"
Ja tutaj przyszedłem po pomoc bo nie znam się na routerach, wysłałem zdjęcie, które zostało zaakceptowane przez innych użytkowników, tych znających się bardziej na problemie no i kupiłem taki sam router jaki widnieje na w/w zdjęciu w temacie, nikt nie poinformował mnie o tym, że ten sam router ma jeszcze wersje v3.. A że ten, który zakupiłem okazał się v3 a nie v2 dowiedziałem się dopiero wchodząc w status routera bo w aukcji nie było podane czy jest to wersja v2 czy v3- wyglądał tak samo jak opisywany tutaj wcześniej router v2.
Może coś jeszcze powinienem wiedzieć o tym routerze, aby nie popełnić przy zakupie innego błędu? Np. że w wersji v2.2 sygnał szybciej przechodzi przez ściany a w wersji v2.0 wolniej.. Mam grube ściany w domu jakby co :slight_smile:
I proszę nie zwalać winy na szczeniaczka, który pogryzł kapcie właściciela hehe.
V3 odesłałem do media expert bo tam go kupiłem a zakupiłem już inny, z wyszczególnioną w opisie wersją v2.
No i pomimo wszystko dziękuję za pomoc.

Przyznam, że ten router jest bardzo dobry.
Ponawiam teraz pytanie:
A czy między routerem tp link WR1043ND v2 a tp link wr340g można utworzyć most bezprzewodowy? Jeżeli tak, to w jaki sposób?

Skoro WR1043ND ma być klientem to nie ma problemu.
Jeśli chcesz działać na dwa WANy to polecam od razu wgranie oprogramowania LuCI + pakiet mwan3

Kurcze muszę chyba poczytać trochę na ten temat bo nic mi to nie mowi z tym, że nie chcialbym nic wiecej sknocic bo ostatnio "samoróbki" mi nie wychodzą hehe

Kombinuj. Jak będziesz miał jakikolwiek problem z konfiguracją to postaraj się napisać jak najwięcej szczegółów, ułatwi to sprawę.

Korzystałem z tej instrukcji:

Jednak połączenie po konfiguracji stało się ograniczone i aby połączyć się uzyskałem komunikat z prośbą o nazwę użytkownika i hasło.. Zresetowałem główny router bo przestał on być widoczny przez sieć wifi w komputerze.

Normalnie nie powinno być takiego okna. Jak ono wyglądało?
Przy konfiguracji Gargoyle zrób screen ustawień zanim je zapiszesz abyśmy widzieli co poustawiałeś.

A może to przez to, że zapomniałem usunąć hasło do wifi w głównym routerze?
W drugim routerze, tym starszym tylko ustawilem ten sam kanał co na głównym, nic więcej nie robiłem.

Główny router ma działać normalnie.
Jeden kanał, hasło WPA lub WPA2.
W ogóle to co wgrałeś?
1.6.2.2 czy 1.8.0?

1.6.2.2