TL-MR3420 V2 Dostęp do panelu administratora tylko przez kabel

Witam,
Stałem się szczęśliwym posiadaczem TL-MR3420 V2. I właśnie "buduję" swoją pierwszą domową sieć Wi-Fi. Po oczywistych zmianach haseł i nazwy użytkownika oraz ustawieniu dostępu do sieci tylko określonych urządzeń pojawił się problem: nie mogę odnaleźć w ustawieniach możliwości zmiany dostępu do panelu administratora. Mianowicie chciałbym aby dostęp do tego panelu był możliwy tylko przez kabel. I tu pytanie czy jest to w ogóle możliwe ? i jeżeli tak to gdzie ?
Z góry dzięki za informację i proszę o wyrozumiałość jeżeli jest to w widocznym miejscu ale ni w ząb (mimo, że po englishu trochę szprecham :)) nie mogę tego namierzyć.

W oryginalnym oprogramowaniu TP-Linka nie ma tej opcji.

Ehh i tak straciłem 2 godziny na szukaniu w necie tej informacji - :-[ no nic ale przynajmniej zaznajomiłem się z innymi rzeczami.
Jak się domyślam pewnie pozostaje instalacja gargulaca w takim wypadku ?

Można tak. W tym oprogramowaniu też nie wyklikasz tej opcji, tylko konsola i odpowiednia reguła w firewallu

F..k i właśnie nie o to mi chodziło, trudno w takim razie pobawię się z regułami i może jeszcze ustawię po mac-u też dostęp do panelu administracyjnego ale kurcze jak mi się komp wykrzaczy ...
I tu kolejne pytanie:
Po ustawieniu opcji dostępu do panelu administracyjnego dla "wybrańców", jeżeli chciałbym zresetować ustawienia routera nie mając dostępu do żadnego z "wybranych" urządzeń wystarczy wcisnąć przycisk z tyłu obudowy? czy wymaga to głębszej filozofii ?

Przyciskiem z tyłu obudowy możesz przywrócić do stanu fabrycznego. Jeśli byś chciał dość łatwo można wyłączyć cały interfejs www oraz go załączyć.
Jest program knockd który odpowiednią kombinacją "pukania" na zablokowane porty otworzy port 80 i będzie można dostać się na www.
Poczytaj ten artykuł. http://eko.one.pl/?p=openwrt-knockd
Przy openwrt ogranicza cię głównie wyobraźnia :slight_smile:

Ok dzięki wielkie za rady, pozdrawiam.