TL-MR3040 V2 + Huawei E3131 hilink

Dziś zmontowałem taki zestaw przenośny do obsługi Aero2 jak w temacie. Ściągnąłem z oficjalnej strony TP-Link plik bin. do obsługi E3131 (sygnowany opisem dla play: http://www.tp-link.com.pl/resources/compatible/Huawei_E3131s-2.zip ), połączyłem się z routerem po RJ45 "192.168.0.1", wgrałem plik bin., następnie ustawiłem wybór operatora na Aero2, podłączyłem do routera modem E3131, odczekałem chwilę, i połączyłem się z modemem "192.168.1.1". Tu założyłem nowy profil: Aero2, z APN "darmowy", wyłączyłem wszystkie ograniczenia, kliknąłem połącz i działa super. odłączałem, kombinowałem i po prostu działa. Polecam, nic nie trzeba cudować :slight_smile: - aha, wcześniej zrobiłem update routera najnowszym Firmware z 29.08.2013 - ze strony TP-Link ale wietnamskiej, ale raczej nie ma to znaczenia.
Oczywiście jest to zestaw przenośny, w domu korzystam ze stałego łącza i z routera od Apple - bo ładnie wygląda na półce. Na działce działa już TP-MR3420, z modemem E3131 na różnych SIMach (też super zestaw).
Dzięki za opinię.