TL-MR3020 konfiguracja

Witam mam problem z podłączeniem (ustawieniem) rutera TL-MR3020 z TD-W8970 nie wiem jak go ustawić .TD-W8970 stoi w innym pokoju i chcę aby po wifi wysyłał do TL-MR3020 który natomiast jest podłaczony po kablu do komputera.
Jak mam ustawić suwak na WISP czy AP ? A potem gdzie i co w ustawieniach
TL-MR3020 Ver: 1.8 zaktualizowany najnowszy firmware .

Konfiguracja WISP na MR3020

ok a za którą zakłądkę mam sie zabrać do ustawiania TL wireless ? DHCP włączony? wyłaczyć WPS?

Nie mam polskiego poradnika ale myślę że sobie poradzisz
http://www.deckyal.com/website/?q=node/30

to moze inaczej mam wybrać statyczne IP czy dynamiczne czy może PPPoE

Jeżeli masz włączone DHCP na W8970 to Dynamic IP ma WAN-ie MR3020. Pamietaj o adresacji,
Przykład: W8970 192.168.1.1
MR3020 192.168.0.1 (inna pula adresowa).

Tak w skrócie . Ustawiłem WISP potem klonowałem MAC ,wyszukałem sieć ,ustawiłem szyfrowanie połącz i nic reboot i też nic .W końcu pomyślałem aby przy tych ustawieniach na TL-MR3020 wyłączyć blokowanie po MAC na TD-W8970 i dopiero wtedy ruszyło . Dodałem w takim razie MAC TL-MR3020 do TD-W8970 nadając mu jakąś tam nazwę ,ale to i tak nic nie dało nie mogę się połaczyć jak mam włączony MAC filter .Dlaczego ?
Nie rozumiem tej adresacji o co chodzi gdzie się to ustawia.

Ok wszystko już działa ,zrobiłem. Przepraszam ale to moja wina ustawiłem tak jak mi doradzałeś i wszystko było ok do momentu włączenie filter MAC. Jak się okazało zamiast dodać do filtra TD-W8970 MACa WAN to ja dodałem MAC LAN TL-MR3020. Na pierwszej stronie w statusie TL-MR3020 nie spojrzałem niżej tylko spisałem pierwszy MAC jaki tam znalazłem od góry.
Temat można zamknąć.

Cieszę się że działa, w razie problemów zapraszam ponownie. Temat zamykam,