TL-ER604W - VPN a adres w tej samej klasie

Na wstępie chciałbym Was powitać serdecznie.
Zakupiłem router TL-ER604W i pojawił się problem z którym nie bardzo wiem jak sobie poradzić, co prawda w routerach Drytek działa to poprawnie ale niestety kilka innych wad wykluczyło go z listy moich zakupów.
Posiadam Tablet Samsung Galaxy Note 10.1 i jest tam wbudowana opcja VPN w rodzajach PPTP, L2TP/IPsec PSK, L2TP/IPSec RSA, IPSec Xauth PSK, IPSec Xauth RSA, IPSec Hybryd RSA. Problem w tym, ze nie mogę w żadnej z tych konfiguracji uzyskać albo połączenia albo jak już się uda połączyć to żadnych szans na adres IP w tej samej klasie a dokładnie w tej samej adresacji - czyli adres sieci to 192.168.1.1 a zdlany host np. 192.168.1.10. Jak tworzę tunel to router nie pozwala na tą adresację, może być np. 192.168.2.1... 0.1 ..itp..
Zależy mi na tunelu w dokładnie tej samej adresacji i nie chcę zezwalać maską. Rozmawiałem z TP-Linkiem, powiedzieli,że będzie taka możliwość poprzez PPTP w nowym firmware ale nie wiadomo kiedy on ma się pojawić.
w zakładce VPN / L2TP/PPTP / IP adress pool - nie można utworzyć puli adresów w tej samie sieci.
Tu jest emulator:
http://www.tp-link.com.pl/resources/simulator/TL-ER604W/userRpm/Index.htm

Może wiecie jak sobie z tym poradzić? Z góry dzięki za pomoc.

Skoro support powiedział że to niemożliwe to musisz spokojnie czekać, nikt nie napisze ci poprawki do oryginalnego oprogramowania a alternatywy brak dla tego modelu.

Ale nie chodzi o to,że się nie da.. Nie da się na PPTP a ja (może źle zapytałem) potrzebuje informacji, jak to wykonać w inny sposób.
Przepraszam,źle sprecyzowałem pytanie. Cytat supportu:

"Witam
Przy połączeniu IPSec nie będzie wymagana żadna dodatkowa konfiguracja sieci.
Pozdrawiam,
Rafał Sas
Wsparcie techniczne produktów SMB"
A ja nie bardzo wiem jak to zrobić..