TD-W9980_V1 polskie firmware 140925

Witam. mam pytanie czy jest szansa na na Firmware polskie do tego TD-W9980 do tej pory kożystałem z z DrayTeka V2820vn i był po polsku jak przesiadłem się na vDSL dostałem FunBoxa ale to jakieś koślawe i właśnie zamówiłem tego TD-W9980 i moż sobie jakoś poradzę ewętualnie proszę o podpowiedż co do konfiguracji bo w sieci to mam sporo po lanie trzy telewizory, Serwer Asustor 604T, N-ka, Xbox, Voip, Kamera IP drukarka, a po WIFi ze trzy telefony laptop . dziękuję za podpowiedż.

Raczej wątpię żeby pojawiło się polska wersja oprogramowanie do tego routera. Wszystko zależy od sprzedaży w naszym kraju.

dziękuję
z mojej strony jakoś sobie poradziłemz angielskim menu
kilka uwag do tego rutera
WiFi ma słabszy zasięg jak Funbox ogólnie konfiguracja jest prosta sam ruter lepiej działa i jest stabilniejszy na Funboxie miewałem problemy z serwerem medialnym Plex na Asustorze 604 T i i sieć lan szybciej działa. a dalej się zobaczy

Co znaczy słaby zasięg? Do czego porównujesz? Wszystkie urządzenia sprzedawane w UE mają ograniczoną moc do 100mW.

porównuję do Funboxa rutery zamieniłem miejscami i w sąsiednim pokoju tam gdzie kiedyś był silny sygnał WiFi to teraz jest słaby jest to za dwoma ścianami trójkąt równoboczny o ramieniu 2mb może to jest podyktowane tym że włączyłem też WiFi 5 GHz a porównuję na Lumi 820 a może ja czegoś jeszcze nie wiem byłbym wdzięczny za podpowiedź. dziękuję

Częstotliwość 5GHz jest zawsze bardzie tłumione przez ściany niż 2,4GHz.

dziękuję
sprawdzę na 2.4 GHz