TD-W9980 i problem z ddns

Witajcie,
mam problem z usługą DDNS na TD-W9980. Zmieniłem router z TD-8970 z uwagi na przejście na vdsl. W starym wszystko działało bez problemów.
Używam konta na no-ip i po wpisaniu wszystkich danych i kliknięciu "Login", status przechodzi w "Connecting" i na tym się kończy. Nie pomagają restarty, firmware aktualny. Nie bardzo wiem co jeszcze mogę zrobić, może ma ktoś jakiś pomysł?
Pozdrawiam
Jacek

Adresacja jest z IPv4 na WAN-ie routera?

Tak. Dodatkowo mam w sieci NAS'a Zyxel'a, który umożliwia skonfigurowanie DDNS i on łączy się bez problemów.

Problem wrzuciłem chłopakom z supportu firmowego niech sprawdzą czy to jest problem tylko u ciebie czy ogólnie z oprogramowaniem w tym routerze bo niestety nie mam takiego łącza i routera aby to sprawdzić.
Pozdrawiam i proszę o chwilę cierpliwości Administrator

Wstępnie support odpowiedział że adres się odświeża na koncie domeny ale jest problem ze mianą powiadomienia Connecting na Connected. Proszę więc sprawdź u siebie czy adres IP przypisany do domeny odświeża się. Jesteśmy na etapie testów i zgłoszenia problemu do producentów oprogramowania w celu poprawienia tego błędu,