[TD-W8970] Większa ilość dysków twardych

Witam!
Chciałbym się dowiedzieć czy jest możliwość aktywowania więcej niż dwóch dysków twardych jednocześnie na w/w routerze? Podłączyłem hub usb(4 wejścia), wszystkie dyski ładnie wykrywa jednak, aktywne mogą być tylko 2. Da się to jakoś obejść? Firmware mam zaktualizowane do najnowszego. Może jakiś alternatywny soft?
Pozdrawiam!

Alternatywny soft dla tego router jest na etapie tworzenia/testowania i nie da się go wgrać z panelu przeglądarki. Więc nie polecam. Z większą ilością dysków też nie robiłem doświadczeń więc trudno mi coś powiedzieć. Sam HUB USB jest aktywny z zasilaniem?

Tak, hub aktywny. Dyski ładnie wykrywa, wszystkie pokazuje, ale tak jak wspominałem aktywne mogą być tylko 2. Do tej pory miałem te dyski podpięte pod Raspberry Pi, dopiero dzisiaj wpadłem na pomysł przetestowania połączenia huba z routerem.

Może jeszcze ktoś się wypowie ale twój przypadek nie jest typowy więc z mojej strony nic więcej nie podpowiem. Możliwe że jest takie ograniczenie na oprogramowaniu.

O jakich pojemnościach masz dyski?

Nie ma znaczenia jakie kombinacje, jak tylko aktywuję drugi dysk, tak wszystkie inne przechodzą w tryb standby. O dziwo, jeśli wejdę w [img]192.168.1.1 przez Eksplorator Windows to widzę wszystkie zasoby (sda1, sdb1, itd), ale dostęp mam tylko do tych aktywowanych, co w sumie logiczne. Dodam jeszcze, że na drugim porcie USB mam podłączoną drukarkę.

Pamiętasz o tym iż suma podłaczonych dysków może wynosić do 2TB. U ciebie jest to 3829,5TB. Sam widzisz.