TD-W8970 ustawienie harmonogramu włączania i wyłączania wi-fi

Witam
Jestem nowy na forum. Mam pytanie do bardziej doświadczonych użytkowników ode mnie. Czy istnienie możliwość ustania harmonogramu godzinowego kiedy ma się automatycznie włączać i wyłączać sieć wi-fi na routerze TD-W8970. Cięgle dostaje ..... od żony że zapominam wyłączać na noc siec bezprzewodową.
Jeżeli w tym modelu jest to niemożliwe to proszę polećcie jakiś inny niedrogi router ADSL gigabitowy.
Z góry dziękuję za pomoc.

Symulator dla wersji V3 na stronie tp-linka pokazuje w dziale Wireless opcję Schedule i jest jakaś opcja wyłączania, pytanie co robi e praktyce.
PS: jakieś uzasadnienie dla wyłączania WiFi poza odcinaniem dostępu do Internetu dla dzieci albo sąsiadów?

Dzięki za odpowiedź. Wczoraj szukałem w instrukcji (niestety jest tylko po angielsku) informacji na ten temat i znalazłem ta opcję. Niestety mimo ustawienia godzin wyłączenia wi-fi dalej była ona widoczna na smartfonie. Może trzeba jakoś dodatkowo zatwierdzić tą zmianę. W routerze z tyłu jest fizyczny przycisk wyłączający wi-fi. Czy aby ta opcja działała ma być on włączony czy wyłączony.

A podstawowy powód to to że ruter stoi w pokoju dzieci i nie chcemy żeby wi-fi siało jak śpią. Poza tym pewnie niedługo przyda się możliwość odcinania dostępu do internetu jak trochę dorosną.

Możliwe, że ta opcja tylko odcina możliwość logowania, a nie zasilanie do modułu radiowego.
Tak czy inaczej to ja bym pod względem mocy emitowanej przejmował się bardziej zasilaczami do urządzeń, niż samym WiFi, którego moc jest o rzędy wielkości niższa.
Zasilacz przetwarza około 10-20 W (z czego kilka W na ciepło i zakłócenia radiowe dookoła) a WiFi maksymalnie może emitować około 250mW, czyli 0,25 W - w czasie gdy nadaje z maksymalną mocą (czyli przesyłasz z maksymalną prędkością non-stop).
W paśmie 2,4 GHz (dolne pasmo WiFi) dla porównania: kuchenka mikrofalowa musi nadawać z mocą 800-1000W, żeby podgrzać jedzenie.