TD-W8970 - Syslog

Witajcie!
Borykam się z jednym problemem. Mam routera TP-LINK TD-W8970. Podłączony do niego jest jeden komputer stacjonarny (kablowo) oraz kilka laptopów (Wi-Fi). Chciałbym uzyskać wiedzę, na jakie strony wchodzą osoby podłączone do mojego routera. Wiem, że niektóre routery mają taką możliwość (historia przeglądania). Nie wiem jednak jak zrobić to na moim. System log z działu System Tools nie pokazuje mi nazw stron a jedynie niejasny dla mnie kod. Akurat w sprawach internetu jestem kompletnym laikiem.
Czy ktoś tutaj może udzielić mi rady jak ustawić mój router tak, aby pokazywał mi historię stron, do których otwierania był używany?
Pozdrawiam serdecznie.

Raczej tej opcji nie da się ustawić. Jedyne co, to można ustawić blokowanie danych stron.

Rozumiem. Czy zna ktoś może silny router, który dobrze by działał nawet w odległości 2 - 3 pokoi, i by miał taką opcję?
Pozdrawiam serdecznie.

Poczytaj o tym RouterBoard 951G-2HnD.
Ma możliwość płynnej regulacji mocy do 1W a i sieje okrutnie ;D
Co do blokady to nie wiem dokładnie bo to dość skomplikowany router.
Zapytaj na forum trzepak.pl i daj znać.

Potwierdzam to co mówili koledzy wyżej. W8970 to router SOHO czyli do zastosowań domowych. Polecam coś OpenWRT/Gargoyle oczywiście jako dodatkowy router, tam masz monitoring sieci: