TD-W8970 jak połączyć z innym routerem przez WiFi

Witam!
Chciał bym połączyć TD-W8970 z FunBoxem przez WiFi żeby na piętrze udostępnić internetu po kablu (bez ciągnięcia kabli na piętro) a przy okazji zrobić z TD-W8970 serwer drukarki.
Czy da się coś takiego zrobić? jeśli tak to jak?

Jest to nie możliwe ze względu na to iż modele adsl nie posiadają w oprogramowaniu opcji Client. Trwają prace nad oprogramowaniem alternatywnym. Jedynym wyjściem jest połączenie kablowe.

Chaca - są routery adsl które posiadają tryb Wds,
Np ; td-vg3631 . Ten router współpracuje z liveboxem po zaznaczeniu w nim opcji "enable wds" .
Przechwytuje sygnał wifi z liveboxa , wzmacnia go i przesyła dalej . Ma też serwer wydruku ...

Kolego @wlodarek1 chyba nie czytałeś tematu ze zrozumieniem. Jaki jest sens inwestowania w kolejny adsl? Autor zadał konkretne pytanie odnośnie modelu routera i dostał odpowiedź.

W tym przypadku to powinno zadziałać. Mam W8970 i po połączeniu go przez WDS do głównego routera (Testowałem na operation mode - Wireless router, LAN IP z podsieci głównego routera, DHCP off) można na nim korzystać z internetu po kablu oraz jest dostęp ze wszystkich urządzeń w sieci do USB ( testowane na pendrive - samba).

Moim zdaniem lepiej jest sprzedać obecny router i zakupić WR-842ND V2. Posiada port usb i print serwera. Dużo więcej można zyskać po wgraniu oprogramowania alternatywnego Gargoyle. Wtedy można go ustawić jako Clienta sieci. Tryb WDS ma to do siebie, że obcina prędkość.