TD-W8970 - brak internetu Netia na łączy tp

Witam wszystkich.
Mam problem ze sprzętem TD-W8970 - mam wszystko skonfigurowane - jest połączony, ale po kablu jak i wifi nie mam internetu.
Połączenie typ: PPPoA, DSL Modulation Type: ADSL_2plus
Annex Type: Annex A
VPI: 0
VCL: 35
W statusie widzę, że jest połączony, wpisywałem błędnie hasło i się nie synchronizował - po zmianie na poprawne dane połączył się. Dioda się pali, po podpięciu kabla do modemy pojawia się na modemie gniazdo podłączenia. po wifi się łączę, ale tak samo jak po kablu nie mam netu. Wgrałem nowy soft i tak samo nie działa.
Nie wiem co źle robię albo czego nie robię.
Pozdrawiam

Pokaż screen ze statusu routera.
Czy w konfiguracji połączenia WAN po wpisaniu VPI, VCI loginu i hasła (2x) na dole wybrałeś w Default Gateway: "Current Connection"?

Jaka predkosc internetu? Ustawienie VCMux nic nie daje?

Witam, prędkość 20mb, wszelkie zmiany, restart nie dają żadnych zmian.
Powoli obawiam się, że sprzęt jest wadliwy.

Próbowałeś PPPoE?

W pierwszym zrzucie z ekranu jest napisane, że połączony - Connected

Każda zmiana parametrów rób SAVE i reboot routera. Spróbuj to PPPoE.

Zupełnie nic nie widać na tych fotkach. Jak możesz to daj lepsze. Parametr G DMT też nic nie zmienia? Nie wiem czy powinna być zaznaczona opcja IGMP Proxy 3 fotka. Odznacz.

Czy pole PPP Username masz puste? czy kasowałeś na potrzeby screena?
Ja tu obstawiam błąd hasła. Proszę spróbować wpisać login i hasło net24 i sprawdzić czy w statusie dostanie adres IP ( tam gdzie są teraz 0.0.0.0. i status obok powinien być connected.

W pierwszym zrzucie jest tylko status linii. Znaczy że jest zsynchronizowana, ale nie jest nawiązane połączenie PPPoA/PPPoE.

Witam wszystkich - udało się i błędem moim było to, że kopiowałem z pliku tekstowego hasło jak i użytkownika do połączenia.
Najpierw jednak musiałem dokonać aktualizacji oprogramowania w ruterze - słaby zasięg jak i szybkość internetu.
Informacja od @Heinz bardzo pomocna - nakierowała mnie na wpisywanie z ręki hasła i użytkownika i to pomogło.
Pozdrawiam i dzięki za włożony trud.

Po aktualizacji widać poprawę?

Tak, nie zrywa i utrzymuje prędkość, zainstalowałem najnowszą wersję z http://www.tp-link.com.pl/support/download/?model=TD-W8970&version=V1#tbl_b i wszystko działa jak trzeba.

Dzięki za informację. Zapraszam częściej na forum. Temat możemy uznać za rozwiązany?

Jak dla mnie tak - wielkie dzięki za pomoc :slight_smile: