TD-W8970 a ipv6

Witam
Niedawno zakupiłem TP-Link TD-W8970, chciałbym skorzystać z protokołu ipv6 ale niestety po wpisaniu loginu (mój_login/ipv6) modem nie chce się połączyć. Wpisując login bez /ipv6 niema problemu. Mam pytanie, czy może w ustawieniach modemu należy coś jeszcze ustawić by ten protokół zadziałał? F@st 2704 który otrzymałem przy zakupie Neostrady łączył się bez problemu.
Pozdrawiam

Było już o tym na forum:

Faktycznie, ten temat był już poruszony ale niestety jasnej odpowiedzi nikt nie udzielił. Może ktoś, kto posiada taki modem / router jak w temacie i udało się mu skonfigurować go tak by działał z protokołem ipv6, podzieliłby się informacją jak to zrobił.

Masz dwa wyjścia:

  1. Zadzwonić do supportu TP-linka i poprosić o wyjaśnienie i sprawdzenie protokołu IPv6 na rzeczonym modelu routera
    http://www.tp-link.com.pl/contact.html
  2. Zadzwonić do Orange Polska i zapytać techników jak to jest z obsługą (wsparcie) dla IPv6 na innych modelach niż te sprzedawane przez operatora.

Protokół ipv6 w Orange wspierany jest tylko i wyłącznie przez routery Orange: Livebox 2.0,FunBox i FunBox 2.0.Może kiedyś firma TP-Link Dla Orange i swoich routerów ADSL i VDSL stworzy oprogramowanie z bezproblemową obsługą ipv6,ale jak na razie odnośnie Orange i routerów TP-Link można zapomnieć o działaniu z ipv6

ipv6 działa na TP-Link TD-W8950N który jest brandowany przez Orange.

A dokładnie z jakich witryn które obsługują ten protokół bedziesz korzystał?