TD-W8968 V1 Problem z domeną po aktualizacji firmware

Jest to mój pierwszy post na tym forum, więc witam wszystkich serdecznie.
Nie cały rok temu kupiłem router tdw8968, jak na moje potrzeby super. Mam na nim neostrade. Z racji że mam w domku kamerkę, założyłem konto na noip, przekierowałem odpowienie porty, i pięknie mogłem się logować na kamerce właśnie po tej ówcześnie założonej domence będąc poza domkiem, jak i również będąc w domku podłączonym do tego routerka co kamera poprzez wifi.
Nie tak dawno zaktualizowałem firmware w w/w routerku, i od tego czasu będąc w domku podłączonym do wifi, nie mogę połączyć się z kamerką za pomocą domeny noip, ale po adresie lan wszystko chodzi. Natomiast będąc poza domem bez problemu łączę sie z kamerką za pomocą domeny noip. Czy ktoś może wie która opcja w routerku jest odpowiedzialna za to, abym w dalszym ciągu będąc podłączonym do wifi mógł łączyć się z kamerką za pomocą domenki noip ? Bo na tą chwilę jak tak robie mam błąd połączenia, i muszę przekonfigurowywać program do obsługi kamery z domeny na adres lan za każdym razem w zależności czy jestem w domu, czy poza domem..nie wiem, może to chodzi o funkcję NAT Loopback, jeżeli tak to jak ją uruchomić ?

Wydaje mi się że to jedno z modyfikacji oprogramowania (bezpieczeństwo) ale 100% nie umiem ci powiedzieć. Pozostaje kontakt z supportem TP-linka -
http://www.tp-link.com.pl/contact.html

Spróbuj w konfiguracji routera Network - Wan Settings
Teraz edytuj połączenie z internetem ( pppoa_0_35), na dole po prawej stronie rozwiń Advanced i zazczacz opcję "Enable Fullcone NAT"
Zapisz ustawienia i dla pewności zrestartuj router.
Nie gwarantuję że zadziała ale to chyba jedyna opcja co może być włączona w tym routerze.

Dziękuję bardzo koledzy za zainteresowanie tematem, jednak po uruchomieniu opcji którą zaproponował @Heinz nic się nie zmienia.
Dziwne jest to iż przy opisie pliku którym aktualizowałem firmware piszę że dodano Nat Loopback, jednak nigdzie nie mogę znaleźć tej opcji aby ją uruchomić :frowning:

Modyfikacje i korekty błędów
Fixed the problem that you can't change the subnet mask of LAN.
Fixed the problem that this modem is not fully compatible with bonjour.
Fixed the problem that you can't input more than 15 characters in NTP input field.
Fixed the problem that sometimes you can't enable IPv6 in WAN.
Added no-ip choice in DDNS.
Added the function of NAT loopback.