TD-W8961nd ver 3.0 - problem

mam i ja problemy :slight_smile: zrywa bez przerwy po wifi a to juz drugi router, poprzedni wymieniono na nowy... prosilbym o namiary na najnowsze oprogramowanie v3 i czy to wogole cos poprawi? jesli nie bede sie staral o zwrot pieniedzy ew. zakup z doplata innego routera od tej samej firmy
Utworzyłem nowy temat na forum - proszę nie robić zamieszania. Jeden wątek, jeden problem - Administrator

Mowa także o W8961ND?

dokladnie

Sprawdzałeś w konfiguracji sieci bezprzewodowej tryb b+g i czy wtedy masz takie same niestabilności na wifi? Kablowo jak mam rozumieć problemy nie występują?
Jeżeli masz do dyspozycji zasilacz 12V/1A lub 1,5A to spróbuj podmienić ten który jest na wyposażeniu routera. Ważna jest polaryzacja +/-

Przetestowalem juz chyba wszystkie mozliwe konfiguracje dostepne na tym no poza zasilaczem ale raczej nie stawialbym ze to jest przyczyna. po kablu oczywiscie wszystko pieknie chodzi, inny router tez bez problemu i po kablu i wifi... wiec myslalem jeszcze o firmvare ale czy to na oficjalnej str to ostatnie wydanie?

Sprawdź zasilanie potem się odezwij czy coś to dało bo dużo wskazuje właśnie na za małą wydajność prądową zasilacza.

http://www.tp-link.com.pl/Resources/software/TD-W8961ND_V_3_120524.zip jak masz już takie to nic nie rób, jak nie to zaktualizuj.