Td-w8961nd ver 3.0 i windows8

Witam!
to już jest drugi mój router ponieważ pierwszy rozłączał internet.
taki sam dostałem nowy w ramach gwarancji Lecz do szampańskiego nastroju ten również po 2 tygodniach nie sprowadza!
Gdy dostałem nowy router skonfigurowałem go jak zawsze i działał lecz teraz od tygodnia robi coś sie z nim dziwnego...
*po wyłączeniu komputera na noc(wszystko było dobrze) , ranoo nie mogłem sie połączyć z routerem. Musiałem go zresetować... potem działało wszystko jak należy :slight_smile: ... przez dwa dni...

  • dziś ranooo dziś ta sama sytuacja tylko ze z routerem się połączyłem lecz było "brak dostępu do internetu". Postanowiłem wejść w panel konfiguracyjny (to http://192.168.1.1 w przeglądarce) a tam wszystkie dane internetowe (hasło, nazwa sieci) były usunięte po wpisaniu nic nie pomogło . Dał radę tylko reset routera....
    wszystko to znaczy ze dając za router 200zł muszę go resetować 2 razy na tydzień ?
    jeszcze spostrzeżenia to takie ze na drugim laptopie dość często rozłącza internet.

ktoś może miał takie samo do czynienie ? po proszę o pomoc

Firmware na routerze masz zaktualizowane do najnowszej wersji ?

Pokaż zakładkę Wireless jak masz ustawioną ?

Ja miałem identyczny problem na podobnym modelu

A tak na marginesie to kolejna osoba, która ma taki sam problem z urządzeniami serii TD-W89.. ..