TD-W8961ND i FUNBOX neostrada

Cześć.
Czy jest opcja połączenia TD-W8961ND z FUNBOXEM??
Mam już dość sprzętu od orange, chciałem wymienić go na TD-W8961ND, jednak się okazało że niestety się nie zsynchronizuje bo NEO przeszło na VDSL :-/
Dowiedziałem się dodatkowo, że FUNBOX "okraja" prędkośc neta na Wi-Fi :-/ zamiast 80 mam 40 i więcej nie puści... jednak nie w tym problem... zasięg wi-fi jest jak dla mnie za słaby chciałbym piętro wyżej posatwić TD-W8961ND i zwiększyć zasięg o kolejne piętro... Da się tak wogóle?? znalazłem coś takiego http://www.tp-link.com.pl/article/?faqid=327 ale jak to zrobić z nieszczęsnym FUNBOXEM??
z góry dzieki za pomoc

Jest taka możliwość, lecz nie zawsze urządzenia różnych firm potrafią się skomunikować. Zaleca się urządzenia tej samej firmy. Masz mozliwość puszczenia kabla?

Niestety nie. Kabel odpada.

Ewentualnie możesz wykorzystać adaptery PLC ( przez siec elektryczną )

Niestety z siecią elektryczną też nie ma opcji, ponieważ są inne fazy.
Dziś w orange spisali moją reklamacje wezmą FUNBOXA i najprawdopodobniej dadzą LIVEBOXa 3.0 (przynajmniej nie jest okrojony przesył na 40Mb)
Czy możecie mi w takim razie podpowiedzieć jaki kupić REPEATER, ACCES POINT (chodzi o to aby odebrał sieć przez Wi-Fi, stworzył nową sieć i udostępnił dalej) TD-W8961ND już oddałem do sklepu.

Tutaj sobie zerknij na wzmacniacze sieci wifi http://www.tp-link.com.pl/products/?categoryid=1247

Możesz też kupić jakiegoś WDR-a i wgrać na niego alternatywę . Rozwiązań jest kilka .

Co do transmiterów PLC to w przypadku tych urządzeń nie ma już przeszkód typu- inne fazy. Urządzenia mogą pracować na różnych fazach w obrębie domostwa. Najlepszym rozwiązaniem jest zakup routera WR-740N wgranie fw alternatywnego i ustawienie jako klient.