TD-W8960N (router) + TL-WR702N (repeater) - brak internetu

Posiadam router TD-W8960N ale z racji jego słabego zasięgu postanowiłem użyć TL-WR702N jako wzmacniacza sygnału. Niestety po skonfigurowaniu wszystkiego zgodnie z instrukcją podłączając się do repeatera nie można odbierać Internetu, pingowanie także nie działa. Próbowałem wielu zmian, ustawiania statycznego ip, wyłączania dhcp, przywracania ustawień domyślnych. Nic nie działa. Proszę o pomoc

Z miejsca w którym masz 702-ke pokaż siłę sygnału z programu inSSIDer.

Tu masz instrukcję z naszego forum. Dopisz do DHCP Settings głównego routera jakieś DNS-y (najlepiej twojego dostawcy).

Problem w tym że poprzez 702 nie można się połączyć nawet z pomieszczenia obok, zrobiłem wg instrukcji, nic innego nie zmieniałem i dopisałem dsny do routera. Mimo to przy podłączeniu do repeatera nie mam Internetu. W ustawieniach routera zaobserwowałem natomiast, że przy adresach mac urządzenia (adres mac telefonu) który jest polaczony przez repeater zakładki : Associated oraz Authorized są puste. Natomiast przy adresie MAC repeatera zakładka Authorized także jest pusta. Program ping twierdzi, że host jest nieosiągalny.

Pokaż jakieś screeny z ustawień tego WR-a.