Td-w8960n hard reset?

Witam.
dostałem od znajomego jego stary nieuzywany router niestety zapomnial on jego haseł po wifi jako tako się połączę z nim przez qss przycisk niestety zmienił też standardowe hasło i login, na "zapomniałem"
próbowałem przywrócić router do ustawień fabrycznych przyciskiem.
Niestety ani metoda trzymania przez minute ani 30 sekund nie działa na niego.
Tak samo z metodą 30/30/30 przy włączonym wyłączonym włączonym po prostu nie reaguje.
Czy jest inna opcja przywracania routeru do ustawień fabrycznych?

Próbowałeś właczyć zasilanie trzymając wciśniety przycisk reset?

tak

Połącz router z komputerem kablowo i daj polecenie w komputerze ipconfig/all. Sprawdź czy masz adres bramy, jeżeli jest to spróbuj się na niego zalogować.

192.168.1.1 niestety tam hasło lub login też zostało zmienione.

@up.
Więc czy jest możliwość dostania się do niego po kablu i obejścia hasła? ze względu na to, że wygląda iż fizyczny przycisk reset nie działa a login i hasło do routera zostało zapomniane.
mogę się bawić backtrackiem i innymi programami jeśli tylko ktoś pomógłby jakimś tutorialem. albo jeśli ktoś zna może akurat jest jakaś dziura w tym routerze która pozwala na jego obejście. wersja oprogramowania to 1.1

Nie znając hasła przez kabel nie zalogujesz się. Śmiem wątpić w sprawność tego routera. Można flashować pamięć, ale raczej ta opcja jest dla zaawansowanych. Mając wsad z tego flasha jesteś w stanie coś zdziałać.

30/30/30 robiłeś zgodnie z tą instrukcją

Sądze jednak iż router jest uszkodzony.

Jest taka opcja panie Przemku.

30/30/30 dokłądnie z elektrody się o tym dowiedziałem.
poszukam informacji o flashowaniu, ponieważ metoda słownikowa wywala mi po 5 tysiącach prób może ze względu na to, że stawiam do niej wirtualny sprzęt nie wiem sprawdzę później i bez. w telefonach komórkowych już wymieniałem sterowniki zapisane na pamięci flash, więc pierwszy mój raz to nie będzie.