TD-W8951ND nie da sie skonfigurowac, palą sie 3 diody caly czas

Witam. W sobote kupiłem nowy router TP-Link TD-W8951ND wczoraj probowałem go skonfigurowac ale sie nie da :frowning: Problem jest nastepujący. Nie da sie wejsc w strone konfiguracyjną 192.168.1.1 ani nie da sie zresetowac routera poprzez ten malutki przycisk. Probowałem reset metoda 30/30/30 ale nic sie nie dzieje. Dodam ze jak podłacze router pod samo zasilanie to palą sie 3 diody caly czas. Jak podlacze kabel ethernet to na routerze sie zaswieca dioda ze podlaczony komputer ale wtedy wyskakuje siec nie zidentyfikowana. (i tak sie dzieje na kazdym kompie) (ponizej rysunek). Komputer jest dobrze skonfigurowany bo pozyczylem od kumpla inny router i działa elegancko. W kompie mam ustawione zeby pobieralo ip automatycznie. Co co to moze byc ? router zepsuty? Ale kupilem go nowego zapakowany byl w folie! Tylko nie weim czy sprzedawaca mi w sklepie bedzie chcial wymienic poniewaz zgubilem paragon od niego :confused:

Załozyłeś taki sam temat na elektrodzie. Router wygląda na uszkodzony. Reklamacja.

Potwierdzam wygląda na uszkodzenie routera.