TD-W8951ND i problem z World of Tanks

Witam. Po zainstalowaniu routera występuje problem z grą online WoT. Raz na kilka bitwa się ładuje i jest ok, ale 8 na 10 przypadków nie ładuje i po dłuzszym oczekiwaniu rozłącza z ich serwerem. Proszę o pomoc

Dostęp do internetu jest w porządku w tym czasie?

Tak, dostep do sieci jest bezproblemowy. Instalacja routera też poszła bez problemu.

Niestety nie znam się na grach internetowych, jedynie co mi przychodzi do głowy do próba z przekierowaniem portów. Wszystko powinno być opisane na forach lub portalach dotyczących tej określonej gry.

Tak się tylko spytam, czy firmware routera masz najnowszy? Ja miałem problem z samoistną minimalizacją gier internetowych, między innymi też i WOT. Przyczyną były sterowniki karty sieciowej dołączone wraz z płytką do niej. Pobrałem najnowsze stery z neta mimo ze miały takie samo oznaczenie wersji jak te na płycie to jednak mają one nieco inną nazwę w panelu sterowania po ich zainstalowaniu od tych sterowników z płyty. Po ich instalacji problem od razu ustąpił. Tyle ze router to nie karta sieciowa ale można byłoby spróbować.