TD-W8951ND Bridge Mode, dioda LAN

Witam wszystkich i chciałbym prosić o pomoc.
Dzisiaj zauważyłem w ustawieniach routera (TD-W8951ND), że łączę się z internetem za pomocą Bridge Mode. Co jest dla mnie dziwne, bo z tego co pamiętam konfigurowałem router tak, żeby łączył się przez PPPoA/PPPoE. Pamiętam, że był problem z instalacją tego routera na kompie z Windows XP. Możliwe że zainstalowałem go wtedy na lapku z Windows 7. Czy możliwe by było w takiej sytacji, że po podłączeniu routera (już po instalacji) do innego komputera działałby on w Bridge Mode?
Druga kwestia, miga mi ciągle dioda na routerze odpowiedzialna za podłączenie go do portu ethernet w komputerze. W książeczce dołączonej do routera jest napisane, że powinna ona się świecić ciągłym światłem. Z czego to może wynikać?
I ostatnio nurtująca mnie kwestia. W ustawieniach kolejno:
Interface setup >> Wireless
Access point - Activated
Chanel - United States
Nie rozumiem. Czemu nie Polska?

Zmieniłem również sobie hasło do neostrady dzisiaj, ale nie wprowadziłem tych zmian do routera (no bo Bridge Mode). Internet dalej jest. Nic się nie rozłączyło. Na jakiej to zasadzie działa? Czy w przyszłośći jak będę chciał zainstalować router na nowo będę dopiero wtedy potrzebować tego nowego hasła?
Jeżeli ktoś będzie mi mógł pomóc z tymi pierdółkami, będę bardzo wdzięczny. Jestem totalnym noobem w tych sprawach, router instalowałem ze dwa i pół roku temu i do tej pory się tym nie interesowałem. Dopiero dzisiaj jak miałem problemy z połączeniem zacząłem się temu przyglądać.

Pozdrawiam
Adam

Czy każdorazową zmianę ustawień zapisujesz? Popatrz do zakładki Interface Setup pozycja Virtual Circuit. Jeżeli tam masz ustawione PVC2 to wszystko jest ok.

Co masz w statusie routera?

Druga kwestia, miga mi ciągle dioda na routerze odpowiedzialna za podłączenie go do portu ethernet w komputerze. W książeczce dołączonej do routera jest napisane, że powinna ona się świecić ciągłym światłem. Z czego to może wynikać?
Miganie jest poprawnym objawem, pobierane są dane (komunikacja).
Nie rozumiem. Czemu nie Polska?
To też nie jest aż takie ważne, po prostu rożne kraje mają różne przepisy co do zakresów kanałów w paśmie 2,4GHz.