TD-W8951ND brak strony konfiguracyjnej

Nie mam już pojęcia co mam dalej zrobić z moim problemem. Nie mogę wejść na stronę 192.168.1.1
Sprawdzałem na kilku przeglądarkach i na różnych urządzeniach (PC, laptop, tablet, komórka a nawet smarttv)
Po wpisaniu adresu przeglądarka oczekuje na połączenie, nie ma żadnego komunikatu o błędach, problemach itp
Zgodnie z instrukcją producenta robiłem reset i pomaga ale nie na długo. Dostęp jest od kilku minut do kilku dni. Pomaga tylko reset do ustawień fabrycznych. Niby można z tym żyć ale co to za życie :slight_smile:

Problem jest znany (zapychanie pamięci RAM). Sprawdź czy masz dostępną jakąś aktualizację na tego modelu i wersji sprzętowej na stronie producenta
Skonfiguruj router jak w tym poradniku (ważne jest wyłączenie UPnP oraz dostępu z zewnątrz):

więc tak, aktualizacje są ale w trakcie aktualizacji mam takie coś: BŁĄD:NIEUDANA AKTUALIZACJA! Wczytywany plik został odrzucony przez router.
co do tego linka to zrobiłem tak jak jest napisane za wyjątkiem DNS bo wprowadzając 8.8.8.8 i 8.8.4.4 zatwierdzam przez save ale wszystko wraca mi do pierwotnego ustawienia czyli do automatycznego dns

Ważny jest model i wersja sprzętowa urządzenia.

DNS-y najlepiej jak wprowadzisz od dostawcy. Choć w twoim wypadku najważniejsze jest wyłączenie UPnP

firmware mam ze strony producenta i oczywiście dopasowany sprzętowo.
jak na razie dostęp jest, poczekam do weekendu. mam problem właściwie inny ale musiałem załatwić najpierw ton.
założę nowy temat za kilka dni

Jeżeli wyłączyłeś UPnP to wszystko będzie działać :slight_smile: