TD-W8950ND problem z konfiguracją

Mam problem. Przeszedłem z orange freedom 1 mb na szybką neostradę do 10 mb. Nie wiem jednak jak skonfigurować router , żeby mieć tą neostradę. Wszedłem na rejestracja.orange.pl dostałem hasło i nie wiem co dalej robić... Czy mógłby mi ktoś napissssssssać krok po kroku jak skonfigurować router?

Tu masz instrukcję

U mnie jest inaczej niż na tych obrazkach z instrukcji. Klikając quick setup są dwa pola vpi i vci. Klikając next pisze connection type. Znowu next i tam są pola do wpisania takie jak ppp username, password, mtu, authentication method AUTO. Nie ma tak jak na tej instrukcji.

To daj obrazki z twojego quick setup-a. Na czym utknąłeś? Bierz pod uwagę że nie widzę twojej konfiguracji!?

Nie mogę dać obrazków, ale napiszę słowo w słowo

# - kratka do kliknięcia
ATM PVC Configuration
PORT, VPI and VCI are needed for setting up the ATM PVC. Do not changr VPI and VCI numbers unless your ISP instructs you otherwise.
VPI: [0-255]   0
VCI: [32-65535]  35
Enable quality of service
enabling qqs for a pvc improves performance for selected classes of applications. However since qqs also consumes system resoucers, the number of pvcs will be reduced consequently. Use advanced setup/quality of service to assign priorites for the applications.
Enable quality of service #
NEXT

Tak jak masz wpisane czyli VPI-0 VCI-35 dalej wpisujesz swój login i hasło oraz ustawiasz PPPoA. Zapisujesz i robisz reboot. Musisz mieć podłączony kabel od internetu.

Problem rozwiązany. Zadzwoniłem do obsługi. Okazało się, że ta oferta nie jest jeszcze zarejestrowana, a tam gdzie pisałem, że się rejestrowałem to na stronę orange, a hasło było do strony, a nie routera. Wysłali mi odpowiednie smsem i problem z głowy. Dzięki za szybkie reakcje i pomoc. Temat do zamknięcia.

Ok. Dziękujemy za info. Zamykam.