Td-w8910g

witam kupiłem takie ustrojstwo TD-W8910G i mecz się z tym już 2 dzień mam internet z multimedia jak mam go skonfigurować jest płyta ale tam są instrukcje po angielsku są po polsku ale w PDF a niema pliku EXE żeby odpalić konfiguracje na moim tp-link TL WR340G jest wszystko ok tez go ustawiałem kilka dni ale się udało porobiłem skriny jakie mam ustawienia w 340 ale w tym jest inaczej WAN connection type niema Dynamic IP myślę że tu jest pies pogrzebany próbowałem różnych konfiguracji pomocy!!

Internet masz przez linię telefoniczna ADSL czy zwykła kablówka?

ADSL

To jak miałeś ustawiony internet na WR340? To dwa różne sposoby dostarczenia internetu? Masz jakieś urządzenia (modem) od Multimedi?

mam taki szary modem i potem jest połączone do 340 i dalej rozprowadzone do kompa i tunera tv

To raczej masz kablówkę a nie ADSL? Co to dokładnie za "szary modem"?

pod spodem napisane napisane 1 Port ADSL 2/2+Router
skrena z ustawienimi

Ok. Przy konfiguracji podłączasz do linii telefonicznej tylko W8901g? Bo chyba o to ci chodzi? Z jakiego powodu chcesz używać W8901g?

bo chce mieć sam router bez tego modemu żona krzyczy że za dużo kabli nie mogę znależci instrukcji obsługo po polsku pytałem wujka google ale tez nic nie znalazłem

A nasze forum przeszukałeś?


i

Łączysz W8901g bezpośrednio do linii telefonicznej bez szarego modemu i bez WR340. Login i hasło posiadasz do usługi?

ok ale to jest model TD-W8901G a ja mam TD-W8910G będzie pasowało bo widzę że już inna grafika jest ale dzięki wojtek

Masz troszkę starszą wersję ale spróbuj przez Quick Setup będzie działać jak wpiszesz wszystko co potrzeba.

tak hasło i login mam

No to do boju. Pierwsza sprawa to musi się świecić dioda ADSL czyli synchronizacja.

udało się dzięki panowie za pomoc
ustawienia
VPI / VCI: 0 / 33
Connection Type: PPPoE
Service Name: pppoe_0_33_1
Service Category: UBR
IP Address: Automatically Assigned
Service State: Enabled
NAT: Enabled
Firewall: Enabled
IGMP Multicast: Enabled
Quality Of Service: Disabled

Czyli działa? Masz dostęp do internetu?

tak mam internet z tego routera jeszcze raz dzięki za pomoc